Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Učitelé

31. 7. 2018   

Taťana Szlaurová, Gymnázium Ostrava - Hrabůvka: "Studenti získávají nejen cenné zkušenosti a kontakty, ale hlavně právo prezentace České republiky na evropském finále." 

Radek Kroulík; OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň: "JA Titan je program, který umožňuje studentům vcítit se do role manažera a podílet se na rozhodování ve firmě, studenti se učí strategickému myšlení, prověřuje je to ve znalostech marketingu, ale i kalkulací nebo finanční analýzy. Ideální doplnění a oživení studia, skvělou třešinkou na dortu je i fakt, že celý program je v angličtině..."

Iva Vaculová, SŠ hotelnictví a služeb a VOŠ Opava:   "Výukový program JA firmu jen chválím, máme ji v maturitním ročníku a získané poznatky ze zpracování podnikatelského záměru, výroční zprávy i práce v JA firmě jim hodně pomáhá i u maturitní zkoušky. Z informací od žáků, kteří jsou již absolventy, jim účast ve firmě pomohla i v dalším studiu Podnikání ať už na VOŠ nebo na VŠ".

Štěpánka Králová, Karlínská OA a VOŠE:: "Program JA Firma je pro studenty zajímavý. V praxi si ověří své teoretické poznatky, což by jim fiktivní firma určitě neumožnila.
Tento výukový program bych určitě dalším kolegům doporučila. Na naší škole se ho stále snažíme inovovat, aby byl pro studenty přitažlivější, aby se na něm více podíleli oni sami. Snad se nám to daří".

Martina Fabriková, ZŠ Trávníky Otrokovice:  "Podle závěrečného zhodnocení se žáky vyplynulo, že kurz Abeceda podnikání byl pro ně srozumitelný a získali nové poznatky. Vyjádřili se, že změnili pohled na podnikání, když zjistili i jeho stinné stránky. Oblíbili si i příběh Katky a Ludvíka, i když někteří přiznali, že se museli k textu vracet, zdál se jim složitější. Pravděpodobně některým pasážím nerozuměli.  Kladně žáci hodnotili, že každá kapitola obsahuje slovníček pojmů a zajímalo je i Čtení pro obohacení. Líbilo se jim vyrábění propisek (to asi nejvíc)."

podekovani učitelum

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.