Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Sebehodnocení

Certifikát podnikatelských dovedností ESP je mezinárodně uznávaný certifikát, který deklaruje nabyté podnikatelské dovednosti studentů ve věku mezi 15 až 20 lety. Základem je reálná podnikatelská zkušenost během jednoho školního roku, která zahrnuje workshopy, odborné semináře se zkušenými manažer a také různé soutěže. Studenti pod vedením svých učitelů a konzultantů z byznysového prostředí zakládají a řídí JA Firmy, realizují svoje nápady v praxi a rozvíjejí širokou paletu podnikatelských kompetencí a dovedností.

ESP Certificate _final -page -001ESP Certificate _final -page -002

Sebehodnocení studentů
Důležitou součástí certifikace ESP je sebehodnocení studentů. Ti v průběhu roku vyplňují 3 sebehodnotící dotazníky. Informace před, v průběhu a po ukončení JA Firmy mapují stav a pokrok studentů v jednotlivých podnikatelských dovednostech. Posuzovanými klíčovými podnikatelskými kompetencemi je kreativita, vytrvalost, vynalézavost, sebevědomí, převzetí iniciativy a smysl pro zodpovědnost a týmovou práci.

Pro studenty jsme připravili jednoduchou platformu s intuitivním ovládáním. Po přihlášení vypadá takto:

Esp Printscreen

Po vyplnění všech 3 dotazníků platforma nabídne studentům Osvědčení o absolvování sebehodnotícího testu ve formátu pdf. Díky analýze odpovědí se studenti o sobě dozvědí, v čem jsou dobří a na čem musejí ještě pracovat.

Graf _sebehodnoceni

Pro další informace kontaktujte naši projektovou manažerku:

Markéta Javorská
tel.: 602 290 761
marketa@jaczech.cz

Esp Stranky

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.