Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Další příležitosti

Certifikát podnikatelských dovedností ESP je mezinárodně uznávaný certifikát, který deklaruje nabyté podnikatelské dovednosti studentů ve věku mezi 15 až 20 lety. Základem je reálná podnikatelská zkušenost během jednoho školního roku, která zahrnuje workshopy, odborné semináře se zkušenými manažer a také různé soutěže. Studenti pod vedením svých učitelů a konzultantů z byznysového prostředí zakládají a řídí JA Firmy, realizují svoje nápady v praxi a rozvíjejí širokou paletu podnikatelských kompetencí a dovedností.

ESP Certificate _final -page -001ESP Certificate _final -page -002

Další příležitosti
Díky certifikátu ESP studenti získají klíčové podnikatelské dovednosti. Certifikát však otvírá dveře i k dalším příležitostem pro jejich kariérní rozvoj, realizaci podnikatelských nápadů nebo další vzdělávání.

Pro studenty, kteří chtějí dál pokračovat ve studiu budou brzy dostupné profesionální tréninky, kariérní workshopy a stipendia. Partneři na lokální i mezinárodní úrovni otevřou desítky pracovních míst a stáží pro ty, kteří se rozhodnou pro pracovní zkušenost. Ti nejodvážnější, připravení nastartovat svoji vlastní firmu budou moci čerpat výhody plynoucí z mentorství či finanční podpory investorů.

Věříme, že certifikátem ESP cesta za poznáním nekončí, ale stane se bránou do světa práce anebo vlastního podnikání.

Esp Stranky

Pro další informace kontaktujte naši projektovou manažerku:

Markéta Javorská
tel.: 602 290 761
marketa@jaczech.cz

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.