Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Bridge to Employment (ukončen)


Program BTE vznikl v roce 1992 v USA z iniciativy společnosti Johnson & Johnson. Jeho vedením byla v roce 2003 pověřena mezinárodní vzdělávací organizace FHI 360.

V České republice program proběhl pod vedením české kanceláře mezinárodní vzdělávací neziskové organizace Junior Achievement.

Program se uskutečnil za podpory a spolupráce s Českou asociací sester, Ministerstvem zdravotnictví ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

BTE1

Roku 1992 zahájila společnost Johnson & Johnson projekt Bridge to Employment (BTE) ve snaze podpořit vzdělávání komunikací s méně úspěšnými studenty, jimž potencionálně hrozí studijní selhání. Jedná se o snahu vštípit jim, že učení je smysluplné, potřebné a přitom příjemné. BTE pomáhá mladým lidem vybudovat solidní budoucnost tím, že jim představuje širokou řadu možných uplatnění ve sféře zdravotní péče a poskytuje jim opravdové zkušenosti.

Dokonalost programu BTE pramení z užívání běžných základních principů "od školy po kariéru": udržování vysokých standardů akademického vzdělávání pro všechny studenty, zajišťování příležitostí k mimoškolnímu souvisejícímu studiu, vytváření spojení s institucemi vyššího vzdělávání a propojování studentů s dospělými na pracovišti.

Oficiální webové stránky projektu: www.bridge2employment.cz

BTE2

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.