Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Moje první peníze

Hlavní cíle:

Vzdělávací program JA Moje první peníze pomáhá dětem v předškolním a raném školním věku prostřednictvím aktivit a her porozumět roli peněz ve společnosti. Je určen dětem ve věku 5-8 let.

Forma výuky:

Program se skládá z pěti třicetiminutových bloků, vedených učitelem nebo dobrovolníkem z řad rodičů.

MetLifeNew

Sada výukových materiálů obsahuje podrobnou metodickou příručku pro vedení kurzu a atraktivní pracovní materiály pro děti.

 

Vzdělávací program JA Moje první peníze pomáhá dětem v předškolním věku prostřednictvím aktivit a her porozumět roli  peněz ve společnosti. 

JAMPP

Děti díky němu získají poznatky a dovednosti potřebné pro moudré nakládání s penězi.

Program se skládá z pěti třicetiminutových bloků, vedených učitelem nebo dobrovolníkem z řad rodičů.

Sada výukových materiálů vzdělávacího programu JA Moje první peníze obsahuje podrobnou metodickou příručku pro vedení kurzu a atraktivní pracovní materiály pro děti.

Vzdělávací program JA Moje první peníze byl připraven v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání, který vymezuje hlavní požadavky, podmínky a pravidla, podle nichž školy v ČR pracují.

Program JA Moje první peníze je adaptací výukového programu JA Ourselves naší americké organizace Junior Achievement USA. Pro využití v České republice jsme jej upravili díky finanční podpoře pojišťovny MetLife.

Metlifejmpp

 

Leták k programu ke stažení ZDE.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.