Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Podpořte naše aktivity

Proč potřebujeme vaši podporu?

Posláním naší neziskové organizace je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu. Pomáháme studentům startovat jejich úspěšnou kariéru. Již 27 let na školách po celé ČR realizujeme ucelenou koncepci nadstandardního zážitkového vzdělávání formou learning by doing.

bata uvod

Našim cílem je, aby co nejvíce mladých lidí zažilo podnikatelské aktivity na vlastní kůži a byli připraveni do života. Financování projektů věnujeme velké úsilí a máme řadu dlouholetých partnerů, bez jejichž podpory bychom naše aktivity nemohli realizovat. Nicméně abychom mohli naše aktivity udržet ve stávajícím rozsahu a kvalitě, musíme hledat další zdroje financí. Navíc máme nápady na spoustu dalších projektů, ale bez peněz zůstanou jen poznámkami na papíře.

Proto se obracíme i na individuální dárce - ty z vás, kteří by jakoukoli částkou chtěli podpořit naše aktivity (a to ať už jednorázovým darem či trvalým příkazem), nebo by věděli o někom, kdo by mohl finančně přispět (např. rodiče, podnikatelé apod.). V takovém případě vám budeme vděčni, pokud odkaz na tuto stránku potenciálním dárcům přepošlete.

Vážíme si vašeho daru v jakékoli výši. Svůj dar můžete poslat prostřednictvím https://www.darujme.cz/projekt/1201126  

darujme

 Co máme za sebou? Část naší práce v číslech:

  • 27 let zkušeností
  • 350 tisíc absolventů našich vzdělávacích programů
  • 330+ škol, které se každoročně zapojují do našich programů
  • 27 let fungování programu JA Studentská Firma
  • Akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
  • 3200 odběratelů pravidelného zpravodaje 

Mladí lidé jsou naše budoucnost. Jejich vzdělávání je nutné přizpůsobit požadavkům trhu. Je potřeba připravit je na podnikání a práci v 21. století. Podnikavost, flexibilita, umění prezentovat a spolupráce uvnitř fluidních týmů jsou dovednosti, které jsou v 21. století potřebné. Všechny tyto dovednosti jsou součástí našich vzdělávacích programů.

Děkujeme za podporu mladých lidí -  jejich touhy pro vzdělání, zkušenostech a úspěchu.

mladým lidem

 

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.