Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Studentská Firma DOTS si užila natáčení ve studiu ÓČKO

17. 7. 2019

20190617_143929

V červnu měla parta studentek z Obchodní akademie a Jazykové školy v Písku možnost zúčastnit se živého natáčení pořadu Mixxxer v TV ÓČKO. A jak se tam dostali? Založili firmu, vymysleli business plán, který zrealizovali a přihlásili se s ním na soutěžní veletrh JA Studentská Firma Roku.  Jejich firma DOTS vyhrála 3.místo v soutěžní kategorii Marketing, jejímž partnerem je právě ÓČKO! Innovation Camp s Baťou ve Zlíně!

15. 7. 2019

ICzlin

Srdečně zveme všechny vysokoškoláky studující design, módu nebo technologie do 25 let na jedinečný dvoudenní Innovation Camp! Pořádáme jej již v říjnu a místa rychly mízí! Neváhejte se registrovat ZDE.Company of the Year Competition v Lille!

9. 7. 2019

Coyc

Studenti Kiš-Kiš z Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové měli jako vítězové letošní soutěže JA Studentská Firma Roku jedinečnou příležitost reprezentovat Českou republiku na evropském finále soutěže ve francouzském Lille! Děkujeme studentům a pedagogickému doprovodu za skvělou reprezentaci! Více fotografií najdete ZDE a na našem facebooku.Studentská firma MON(K)EYS z Plzně zvítězila na evropské soutěži

7. 7. 2019

Mezi nejúspěšnější studentské projekty z celé Evropy se zařadil i jeden z České republiky, přesněji z Plzně! Studenti z firmy MON(K)EYS se utkali v soutěži o Nejinovativnější nápad se silným společenským dopadem a tržním potenciálem neboli Social Innovation Relay. Na stupně vítězů společně s nimi dosáhli So-Bikers z Bulharska a MNEMON z Řecka.Děkujeme pedagogům za spolupráci v tomto školním roce

24. 6. 2019

Podekovani _ucitelum

Děkujeme všem pedagogickým pracovníkům za celoroční spolupráci s naší neziskovou organizací JA Czech v tomto školním roce 2018/19. Bez Vaší podpory a ochoty zapojit Vaše studenty do našich vzdělávacích programů bychom nemohli být svědky jejich neuvěřitelného seberozvoje, jejich úžasných výkonů, podnikatelských nápadů, jejich realizace, prezentačních dovedností, nezdolné energie a kreativity.

Věříme, že nadcházejí školní rok 2019/20 bude ještě více úspěšný.Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.