Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Studenský lídr roku Kristýna Vodáková na den členkou marketingového týmu Raiffeisenbank

13. 6. 2019

IMG_0283 IMG_4598 

Raiffeisenbank je již osmnáct let partnerem soutěže JA Studentská Firma Roku, kterou pořádáme. V JA Studentské Firmě mají studenti možnost vyzkoušet si podnikání na vlastní kůži. Ti nejlepší z nich pak mohou jako výhru získat mj. stínování manažerů top společností. 
Kristýna Vodáková získala letos ocenění Raiffeisenbank Student Leader a takže logicky za touto zajímavou zkušeností zamířila právě do Raiffeisenbank. 


V úvodu ji manažerka marketingové komunikace Michaela Kuželová seznámila se strukturou a základními činnostmi marketingového týmu. Poté se Kristýna podrobně seznámila s činností jednotlivých částí marketingu - absolvovala pravidelný status s PR agenturou, podívala se pod pokličku plánování a přípravy TV a online kampaní, s kolegy z oddělení zákaznické zkušenosti navštívila pobočku RB Gemini, kde vlastnoručně nalepila ocenění Klienty nejlépe hodnocená pobočka. Odpoledne pak s ostatními členy týmu navštívila sídlo reklamní agentury DDB, kde si vyslechla exkluzivní přednášku jednoho z největších guru světového marketingu, pana Lese Bineta.  Shrnutí stínování slovy Kristýny najdete dále v článku.

 Soutěž JA Nejlepší Titan tým 2019 má své vítěze

12. 6. 2019

Výhercem letošního ročníku soutěže se stal tým TeVeCorp, Veronika Masná, Tereza Chybová, učitelky Taťany Szlaurové z Gymnázia Ostrava Hrabůvka. Gratulujeme! 

V úterý 11. června 2019 se v pražském sídle společnosti Hewlett Packard uskutečnilo národní finále středoškolské soutěže JA Titan. Do finále se probojovalo osm dvoučlenných týmů ze středních škol z celé České republiky. Děkujeme všem, kteří museli do Prahy vážit dlouhou cestu, a gratulujeme vítězům. Děkujeme i našemu partnerovi, společnosti  Hewlett Packard Enterprise a  JA Alumni Czech.

Na druhém místě se umístil tým ToMIJo - Michal Řezáč a Tomáš Koudelka z Gymnázia Milevsko. Na třetím místě pak další tým z Gymnázia Ostrava-Hrabůvky - šmloulové - Ondřej Skulina a Marek Chytil. Fotografie z akce naleznete ZDE.Výsledky soutěže JA Manažerem nanečisto

12. 6. 2019

Jamn _web

Vítězi mezinárodní soutěže JA Manažerem nanečisto 2019 se stal tým Upáci - Tomáš Nevima a Michaela Horváthová z Univerzity v Pardubicích.

O postup do finále bojovalo 43 dvoučlenných týmů z vysokých škol z České republiky a Slovenska. Finálního souboje se zúčastnilo 8 týmů v úterý 11. června 2019 v pražském sídle společnosti  Hewlett Packard Enterprise. Ceny prvním třem týmům věnovaly pořádající organizace  Nadace Tomáše Bati a  JA Czech, studenti vyhráli hodnotné ceny v podobě finančních poukázek, odborné knihy s baťovskou tématikou a pamětní mince. Děkujeme všem, kteří museli do Prahy vážit dlouhou cestu, za spolupráci partnerům  JA Slovensko a  JA Alumni Czech a výhercům gratulujeme! Fotografie naleznete ZDE. Seznam ostatních finalistů dále v článku.Srdečně vás zveme na první ročník BEAMentor konference

6. 6. 2019

BEAM_Logoby JA

Mentorování, koučování a facilitace jsou nedílnou součástí každodenního pracovního světa. Na BEAMentor konferenci vás zkušení kouči seznámí s "Best Practices" těchto metod a vyzkoušíte si jejich praktické využití.

Následně vám program JA Konzultant umožní si mentorování, koučování a facilitaci nacvičit prostřednictvím mentorování JA Studentských Firem. Vyzkoušejte si tyto metody! Inspirujte a připravte mladé podnikavé studenty na jejich budoucí úspěch. Konference se koná 9. října v Praze. Více informací naleznete ZDE.

BE A Mentor!


Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.