Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Vítáme školy v novém školním roce a spouštíme přihlašování do našich programů

4. 9. 2018   

Vážení studenti a pedagogové,

vítáme Vás v novém školním roce a přejeme Vám, abyste do něj vykročili pravou nohou. Pro nás už je to 27. rok v pořadí. Připravili jsme pro Vás opět spoustu příležitostí a výzev. Právě jsme spustili on-line přihlášky do našich programů pro základní, střední, vyšší odborné, vysoké školy a učiliště.

Přehled programů a aktivit Junior Achievement Czech pro školní rok 2018 - 2019:

přehled programů a aktivit

Do našich programů se můžete přihlásit ZDE vyplněním on-line přihlašovacího formuláře.

Ceník programů JA Czech pro školní rok 2018 - 2019

Více informací o programech JA Czech a podrobný postup spolupráce najdete na našem webu v sekci Programy.

Programy JA Czech  jsou zaměřeny na podnikatelskou a finanční gramotnost, profesní orientaci a na rozvoj tzv. měkkých dovedností (práce v týmu, komunikace, prezentace před publikem atd., závisejí na sociální a emoční inteligenci). Jsou založeny na praktické formě vzdělávání, při které se setkává svět škol se světem skutečného byznysu. Cílem programů je usnadnit mladým lidem vstup na trh práce, volbu povolání nebo výběr dalšího vzdělávání.

Nejrozšířenějším programem JA Czech je   JA Studentská Firma, který každoročně vrcholí veletrhem studentských firem v Praze a jehož vítězové pak reprezentují Českou republiku na mezinárodním finále v zahraničí. 

Devider

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.