Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Proškolili jsme 26 nových pedagogů

30. 8. 2018   

Bylo nám velkou ctí dnes proškolit 26 nových pedagogů, kteří mají zájem se zapojit do našich JA vzdělávacích programů. Zúčastnili se jednodenního akreditovaného školení MŠMT "Výchova k podnikavosti na SŠ". 

Cílem bylo seznámit učitele s ročním školním programem  JA Studentská Firma a předat jim základní praktické informace o výuce reálného podnikání ve školách. Děkujeme všem za hojnou účast a těšíme se na naši spolupráci a Vaše studenty!

školeni

Praktický vzdělávací program pro střední školy JA Studentská Firma běží v České republice už od roku 1992. Studenti v rámci tohoto programu založí vlastní skutečnou obchodní společnost, která funguje pod vedením učitele a konzultanta. JA Studentská Firma umožňuje účastníkům proniknout do problematiky fungování společnosti od jejího založení až po likvidaci. Jedná se o reálnou činnost, nikoliv fiktivní. Studenti se učí nejen všechny nutné administrativní postupy při zakládání firmy, ale i přijímat rozhodnutí nebo zapojit společenskou odpovědnost do svého podnikání. Účastníci programu se mohou se svými společnostmi přihlásit do soutěže JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU, která se uskuteční v dubnu v pražské Galerii Harfa. 

školeni 2

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.