Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Pozvánka na akreditované školení učitelů "JA Firma - Výchova k podnikavosti“

8. 3. 2018   

Vážení pedagogičtí pracovníci,

  

dovolujeme si vás pozvat na jednodenní školení "JA Firma - Výchova k podnikavosti" akreditované MŠMT pro oblast DVPP (pod č. j.: MSMT-6761/2015-1-284), které pořádá vzdělávací organizace Junior Achievement, o.p.s. (dále jen JA Czech). Školení je určeno pro pedagogy SŠ, gymnázií a VOŠ vyučující předměty zaměřené na odborné ekonomické předměty a/nebo základy společenských věd.

  

Cílem školení je seznámit vás s našim stěžejním ročním školním programem JA Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Uvedené školení si může vaše škola nechat proplatit v rámci projektu "Šablony MŠMT". Školení zaměřené na výuku JA Firmy spadá do seznamu Cvičných a Fiktivních firem z výčtu MŠMT pro tuto oblast/výzvu.

 

Termín: 9. května 2018

 

Místo: Praha, Palác Adria

 

Cena: 1 900,- Kč

 

Přihláška: online ZDE k odeslání do 30. dubna 2018

  

Další informace naleznete v pozvánce ZDE

 

Organizace Junior Achievement je celosvětová nezisková vzdělávací organizace, jejímž cílem je vzdělávání žáků na základních školách a studentů na středních a vysokých školách. V ČR funguje již 25 let, nyní pod značkou JA Czech. Veškeré naše programy jsou ekonomicky zaměřené a mají velmi podrobně zpracovanou metodiku a ŠVP. Naše organizace a školení pro vyučující jsou akreditovány MŠMT. Česká kancelář JA Czech byla založena roku 1992 panem Tomášem J. Baťou. Od roku 1992 našimi programy prošlo již více než 350 000 žáků a studentů a jejich řady se neustále rozšiřují. Mezi důležité pilíře naší činnosti patří i spolupráce s firmami, kdy manažeři přicházejí do škol na setkání se studenty, kde jim předávají praktické zkušenosti, nebo se podílejí na realizaci workshopů. Absolventi programů JA Czech jsou vybaveni kvalitními dovednostmi nezbytnými pro úspěšný vstup na trh práce.

 

Těšíme se na případnou spolupráci či setkání.

 

Tým JA Czech

Junior Achievement, o.p.s.

jafirma@jaczech.cz 
www.jaczech.cz

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.