Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Nejúspěšnější středoškolští studenti byli slavnostně oceněni v rezidenci velvyslance USA

22. 6. 2018   

Slavnostní, noblesní, prestižní, děkovná, vítězná a možná i nepopsatelná atmosféra panovala na včerejším JA Award Ceremony v rezidenci velvyslance USA v Praze. V rámci tohoto ceremoniálu byli oceněni nejúspěšnější středoškolští studenti za umístění získaná v průběhu školního roku v programech a soutěžích JA Czech, zaměřených na podporu finanční a podnikatelské gramotnosti.

Tradiční "JA Award Ceremony" je každoročním vyvrcholením aktivit neziskové organizace Junior Achievement Czech. Slavnostního zahájení ceremoniálu se zhostil Stephen B. King, velvyslanec USA v Praze a generální ředitel Citi v České republice Michal Nebeský.

Oceněny byly nejúspěšnější týmy, které v průběhu roku prošly vzdělávacím programem JA Firma a obsadily první příčky v soutěži JA STUDENTKÁ FIRMA ROKU 2018, jejích vedlejších soutěžních kategoriích a v projektu NN Social Innovation Relay.

JA Award Ceremony - oceněné nejúspěšnější studentské týmy ve školním roce 2018:

TABULKA 3

Fotogalerie z JA Award Ceremony je k dipozici ZDE

Ještě jednou všem oceněným týmům a jejich pedagogům moc gratulujeme k úspěchu!

Tým JA Czech

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.