Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Londýn zaplaví studen(tsk)é pivo z Česka

17. 6. 2013   
Londýn zaplaví studen(tsk)é pivo z Česka

Finále soutěže Nejlepší Studentská společnost JA 2013 

Finále soutěže Nejlepší Studentská společnost JA, pořádané mezinárodní neziskovou vzdělávací organizací Junior Achievement, ovládli svým originálním nápadem studenti Gymnázia Ostrava - Hrabůvka.

V prostorách Rajské budovy Vysoké školy ekonomické v Praze se sešlo 14 nejúspěšnějších středoškolských studentských společností z celé České republiky, které se utkaly o titul "Nejlepší Studentská společnost JA 2013". I letošní finále bylo obohaceno o prodejní veletrh, na němž měly společnosti možnost prezentovat své produkty a služby.

IMG_0355

Vítězný tým z Gymnázia Ostrava-Hrabůvka se do finále probojoval coby Frex Company se svým unikátním zařízením určeným k automatizovanému výčepu nápojů, především pak čepovaného piva. Studenti tak vyřešili nepříjemné fronty na letních festivalech, koncertech či sportovních utkáních.

IMG_0870

Na druhém místě se umístila společnost Best Wine ze SOU a SOŠ SČMSD Znojmo se svými originálními regionálními produkty, hroznovým džemem a moštem. Třetí místo pak obsadila Neo Company ze SPŠ dopravní Praha, kteří se zabývali výrobou a prodejem termo obalů na lahve. Zaujaly ale také další nápady, jako například navíječ na sluchátka, psí sušenky nebo multifunkční polštářky.

Vítězové si za své výkony odvezli tablety, smartphony a také deskové hry přispívající k rozvoji měkkých dovedností. Ceny věnovala Raiffeisenbank, partner soutěže.

Absolutního vítěze soutěže čeká také reprezentace na evropském finále JA-YE Europe Company of the Year Competition 2013 v Londýně, kde se pokusí obstát v celoevropské konkurenci Studentských společností.

FOTOGALERIE

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.