Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Jsme partnery soutěže Můj první milion

10. 10. 2016   

mujprvni milion

Jubilejní 10. ročník soutěže Můj první milion odstartoval 1. října. Jednu z hlavních aktivit Klubu Start-up 23 vyhlašuje a pořádá Technologické inovační centrum ve Zlíně. Ceny v hodnotě 250 000 Kč mají možnost vyhrát všichni ti, kteří si chtějí otestovat svůj podnikatelský nápad a nastartovat tak své podnikání. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2017. Pro podrobná pravidla navštivte www.mujprvnimilion.cz.

,,Můj první milion slouží především k motivaci a ke zvýšení zájmu mladých lidí o podnikání na území Zlínského kraje. Na tomto projektu mohou začínající podnikatelé získat cenné kontakty a především informace formou akceleračního programu, které jim pomohou jejich byznys plány zrealizovat." Popisuje Daniela Sobieská, jednatelka Technologického inovačního centra.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.