Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Studentská Firma dne: TŘIAK

29. 3. 2019   

Valentýnský Prodej 2Název naší společnosti TřiAK vznikl podle naší třídy. Předmětem podnikání jsou jednak vzdělávací kurzy pro základní školy se zaměřením na základy finanční gramotnosti a zlo virtuálního světa, jednak  prodej vlastních výrobků. Naši zákazníci mají možnost si zakoupit ručně a poctivě vyrobené drobné dárkové předměty nebo s láskou pečené drobné pochoutky.

Zaměřili jsme se na  sociální podnikání. Do výroby našich výrobků jsme zapojili i naše prarodiče a část našeho zisku chceme věnovat Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.

V rámci našeho podnikání jsme zatím uskutečnili prodej našich výrobků během dne otevřených dveří a vánoční prodej. Budeme rádi, když nás podpoříte na našich akcích, kde prodáváme naše domácí dárkové předměty a pochoutky. Můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: triak3@email.cz, Facebooku nebo na https://tri-ak.tumblr.com/.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.