Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Studentská Firma dne: MARKORP

5. 3. 2019   

Studentská firma MARKORP vznikla z iniciativy JA Czech. Jedná se o jedinečný vzdělávací program, do kterého se v roce 2018 /2019 zapojila i Soukromá SOŠ manažerská a zdravotnická s. r. o., Břeclav, konkrétně žáci třídy MM3. 

Program JA Studenstká firma od JA Czech pomáhá mladým lidem rozvíjet jejich potenciál. Studenti si na vlastní kůži zkusí, jaké to je být zaměstnán firmou MARKORP nebo firmu MARKORP rovnou vést k prosperitě. Od výběru výrobku či služby, sestavení právního rámce studentské firmy, vytvoření podnikatelského plánu, získání kapitálu, sestavení managementu firmy, rozdělení pracovních úkolů, výroby produktů či poskytování služeb, vedení účetnictví až po likvidaci firmy a sestavení výroční zprávy. 

MARKORP se zabývá výrobou šumivých bomb do koupele nazvané BATH BOMB. Ručně vyráběné bomby jsou neustále pod drobnohledem, aby splnily Vaše očekávání. Výrobky neustále inovujeme a snažíme se dosáhnout nejlepší kvality jakou Vám může MARKORP nabídnout. https://markorp7.webnode.cz/

Plakát

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.