Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Studentská Firma dne: Kiš-Kiš

27. 3. 2019   

KiskisPředstavujeme Vám naši studentskou firmu Kiš-Kiš z Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové.

Naším hlavním cílem bylo nabízet produkt, který by pomohl zredukovat plastové znečištění a inspiroval lidi k šetrnému zacházení k naší planetě.

Náš produkt se nazývá Kišáček a jedná se o povoskovaný bavlněný ubrousek na svačinu, který díky přírodnímu včelímu vosku drží tvar a tím plně nahrazuje plastový sáček. Každý Kišáček je s láskou ručně vyrobený a každý je originál. Hlavní výhoda je, že je Kišáček znovu použitelný a samozřejmě nezatěžuje životní prostředí.

Při pultovém prodeji nabízíme také edici 4 Kišáčků, které jsou v hezké krabičce a tvoří ideální dárek pro vaše blízké, který v nich vzbudí zájem respektovat a chránit naši přírodu.

Náš tým se zúčastnil veletrhu v Rakousku, kde si lidé naše Kišáčky také zamilovali.

Neváhejte navštívit náš e-shop, kde se dozvíte více informací. Můžete nás také sledovat na našich sociálních sítích a zhlédnout naše videa na YouTube! Oceníme jakoukoli podporu.

e-shop, instagram, facebook, Kiš-Kiš na ČT1, Youtube

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.