Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Firma dne: SOFT ROAD

16. 3. 2017   

Třetí JA Firmou dne je SOFT ROAD. Studenti třetího ročníku Gymnázia Stříbro, oboru Obchodní akademie se zaměřili na výrobu polštářů a podsedáků. Prioritní je pohodlí zákazníků a zpříjemnění života.

SoftRoad

S fungováním a výsledky své JA firmy seznamují své budoucí spolužáky, pro které vytvořili kreativní workshop. Své produkty prodávají i při různých akcích. V letošním roce uspořádali prodej s valentýnskou tématikou. Pravidelně se účastní i veletrhů, kde prezentují své výrobky.

Studenti ze SOFT ROAD se intenzivně věnují i charitativní činnosti. Pravidelně sbírají plastová víčka a také uspořádali sbírku pro těžce nemocnou Denisku z Plzně. Studenti také pořádají sbírky pro děti, např.  vánoční sbírku pro děti z dětského domova Čtyřlístek v Plané. Díky této spolupráci se Dětský domov Čtyřlístek rozhodl nominovat zástupkyni studentské firmy SoftRoad Romanu Křížovou na cenu ,,Ď''. Vyhlášení proběhne v průběhu května tohoto v Národním divadle v Praze.

SoftRoad2 SoftRoad1

 Tým SoftRoad

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.