Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Innovation Camp - unikátní soutěž pro středoškoláky

22. 1. 2018   

Studenti středních škol,

zúčastněte se jedinečné soutěže INNOVATION CAMP a staňte se tvůrcem a propagátorem inovativních nápadů! Vyzkoušíte si práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajobu svých nápadu před odbornou porotou!

 IC new therm
 

Innovation Camp je soutěž, která vychází z evropského konceptu neziskové vzdělávací organizace JA Europe. Studenti z různých středních škol mají příležitost si ve spolupráci s profesionály z pojišťovny NN vyzkoušet práci v týmu a podílet se na řešení aktuálních problémů v oblasti inovací, technologií a vzdělávání apod. Úkolem studentů je předložit řešení reálného problému. Téma zadání je až do oficiálního zahájení soutěže utajeno. Každý tým svůj koncept prezentuje před odbornou porotou. Zajímavostí tohoto projektu je aktivní zapojení konzultantů, tj. zaměstnanců partnera soutěže, a to jak v rámci soutěžních týmů, tak v porotě.

 

Innovation  Camp je součástí celoevropského projektu SOCIAL INNOVATION RELAY(SIR) - mezinárodního vzdělávacího projektu zaměřeného na "sociálního podnikání" motivujícího studenty k vymyšlení podnikatelského řešení konkrétního společenského nebo sociálního problému. Vítězové republikového kola získají hodnotné ceny a postoupí do online evropského finále.

 

Přihlašovací formulář do soutěže Innovation Camp najdete ZDE

 

Přihlásit se mohou jednotlivci - z jedné školy se může přihlásit maximálně 10 studentů.Přednost budou mít studenti, kteří se do stejného termínu přihlásí i do národní soutěže Social Innovation Relay "SIR". Pokud jste již zapojeni do soutěže SIR, není potřeba, aby se Innovation Campu zúčastnil celý tým přihlášený do SIR.

 

 

Soutěže se zúčastní zhruba 80 studentů. Do projektu SIR se mohou přihlásit 2 - 4 členné týmy. Registrace a zapojení do národní soutěže SIR probíhá na webové platformě SIR a přihlašovat se můžete do 20. 2. 2018.

 

NN Pojišťovna je součástí globální finanční skupiny NN Group. Nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti finančního poradenství. Na území České republiky získalo právě NN (NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, tehdy ještě Nationale-Nederlanden) v roce 1991 jako první zahraniční společnost po pádu komunismu licenci k uzavírání pojistných smluv. NN se specializuje na produkty životního pojištění a penzijního připojištění.

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.