Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Cambridge Weight Plan partnerem JA Czech

29. 8. 2014   
Cambridge Weight Plan partnerem JA Czech

Výkonný ředitel JA Czech Ing. Josef Müller převzal šek na 250 000,- z rukou Pauline Janebové, spolumajitelky CWP výživové poradentství s.r.o.

"Jsme nadšeni možností podpořit tuto skvělou organizaci. Věříme v důležitost vzdělávání mladých lidí a rozvoje jejich podnikatelského ducha. Spousta lidí může mít skvělý nápad, ale neví, jak ho zrealizovat, protože to se ve školách neučí. JA Czech pomáhá studentům přiblížit reálný svět podnikání, což jim velice pomůže po dokončení studia, a věřím že i zaměstnavatelé tyto zkušenosti ocení. Doufám, že se JA Czech časem dostane ještě více do podvědomí firem, protože studenti se zkušeností z programů JA Czech mají určitě velkou výhodu oproti těm, kteří projdou běžným školským systémem.

Poté, co jsme se rozhodli podpořit JA Czech, dozvěděli jsme se, že i naše mateřská společnosti Cambridge Weight Plan v Británii podporují Young Enterprise UK - což je britská kancelář JA. Velice nás potěšilo, že i oni tíhnout k podpoře rozvoje mladých lidí."

Pauline Janebová
Regional Business Manager Cambridge Weight Plan ČR
spolumajitelka CWP výživové poradenství s.r.o.

Velice si vážíme štědrého daru, který jistě přispěje k ještě kvalitnější realizaci našich vzdělávacích programů. Děkujeme!

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.