Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Akreditované školení pedagogů -„JA Firma - Výchova k podnikavosti“ (1)

6. 6. 2018   

Vážení ředitelé a pedagogičtí pracovníci,

rádi bychom Vás pozvali na jednodenní školení "JA Firma - Výchova k podnikavosti" akreditované MŠMT pro oblast DVPP (Č. j.: MSMT - 34809/2018-1-69), které pořádá vzdělávací organizace Junior Achievement, o.p.s. (dále jen JA Czech). Školení je určeno pro pedagogy SŠ, gymnázií a VOŠ vyučující předměty zaměřené na odborné ekonomické předměty a/nebo základy společenských věd.

Cílem školení je seznámit Vás s ročním školním programem JA Firma a předat Vám základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Uvedené školení si může Vaše škola nechat proplatit v rámci projektu "Šablony MŠMT". Školení zaměřené na výuku JA Firmy spadá do seznamu Cvičných a Fiktivních firem z výčtu MŠMT pro tuto oblast/výzvu. Celkový počet školicích hodin je 10.

Termín a místo:

30. 8. 2018 Praha - Palác Adria (mapka)

HARMONOGRAM DNE KE STAŽENÍ  ZDE

Cena: 1 900 Kč (0% DPH).

Přihláška: online ZDE k odeslání do 17. 8. 2018

učitele web

Organizace Junior Achievement je celosvětová nezisková vzdělávací organizace, jejímž cílem je vzdělávání žáků na základních školách a studentů na středních a vysokých školách. V ČR funguje již  od roku 1992, nyní pod značkou JA Czech. Veškeré naše programy jsou ekonomicky zaměřené a mají velmi podrobně zpracovanou metodiku a ŠVP. Naše organizace a školení pro vyučující jsou akreditovány MŠMT. 

Česká kancelář JA Czech byla založena roku 1992 panem Tomášem J. Baťou. Od roku 1992 a našimi programy prošlo již více jak 350 000 žáků a studentů a jejich řady se neustále rozšiřují. Mezi důležité pilíře naší činnosti patří i spolupráce s firmami, kdy manažeři přicházejí do škol na setkání se studenty, kde jim předávají praktické zkušenosti, nebo se podílejí na realizaci workshopů. Absolventi programů JA Czech jsou vybaveni kvalitními dovednostmi nezbytnými pro úspěšný vstup na trh práce.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.