Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Soutěže

Nejlepší JA TITAN tým

Soutěž pro studenty výukového programu JA TITAN probíhá ve dvou kolech, ve kterých mají studenti šanci prokázat své znalosti a dovednosti z oblastí ekonomie, managementu, týmové práce a rychlého rozhodování. Základní kolo probíhá online korespondenční formou, která umožňuje souboj mezi týmy z celé republiky vzdálenosti navzdory. Ze základního kola pak vzejde osmička nejlepších, kteří se utkají v přímém finálovém souboji v Praze. Nejlepší tři týmy pak dostanou hodnotné ceny a pozvánky na slavnostní ceremoniál JA Award Ceremony, kde jim budou předány certifikáty.

Manažerem nanečisto

Tříkolový systém této soutěže pořádané ve spolupráci s Nadací Tomáše Bati dává studentům vysokých škol dostatek prostoru na předvedení jejich znalostí z ekonomie a dovedností z managementu. Základní i semifinálové kola probíhají online v anglickém jazyce. Osm nejlepších týmů ze semifinále pak obdrží pozvánku do celostátního pražského finále. Trojice nejlepších týmů je následně oceněna nejen hodnotnými cenami od partnera soutěže Hewlett Packard, ale i certifikáty, které týmy dostanou na ceremoniálu JA Award Ceremony.

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 

darujme

 QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.