Soutěže

 

Nejlepší JA TITAN tým

Soutěž pro studenty výukového programu JA TITAN probíhá ve dvou kolech, ve kterých mají studenti šanci prokázat své znalosti a dovednosti z oblastí ekonomie, managementu, týmové práce a rychlého rozhodování. Základní kolo probíhá online korespondenční formou, která umožňuje souboj mezi týmy z celé republiky vzdálenosti navzdory. Ze základního kola pak vzejde osmička nejlepších, kteří se utkají v přímém finálovém souboji v Praze. Nejlepší tři týmy pak dostanou hodnotné ceny a pozvánky na slavnostní ceremoniál JA Award Ceremony, kde jim budou předány certifikáty.

 

Manažerem nanečisto

Tříkolový systém této soutěže pořádané ve spolupráci s Nadací Tomáše Bati dává studentům vysokých škol dostatek prostoru na předvedení jejich znalostí z ekonomie a dovedností z managementu. Základní i semifinálové kola probíhají online v anglickém jazyce. Osm nejlepších týmů ze semifinále pak obdrží pozvánku do celostátního pražského finále. Trojice nejlepších týmů je následně oceněna nejen hodnotnými cenami od partnera soutěže Hewlett Packard, ale i certifikáty, které týmy dostanou na ceremoniálu JA Award Ceremony.

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.czRegionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.