Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Kontakty

SÍDLO ORGANIZACE JUNIOR ACHIEVEMENT

Junior Achievement, o.p.s.
Prague Start Up Centre, Palác Adria, Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.cz
jafirma@jaczech.cz

Regionální kancelář Praha

Martin Smrž, výkonný ředitel

martin@jaczech.cz

Alena Aichlmanová, projektová manažerka

tel: +420 774 520 446 

alena@jaczech.cz

Alice Harlasová, projektová manažerka

tel: +420 775 011 766

alice@jaczech.cz

Regionální kancelář Zlín

Junior Achievement, o.p.s.
Baťova vila
Gahurova 292
760 01 Zlín

Lucie Trubelíková, projektová a PR manažerka

tel: +420 774 520 490

lucie@jaczech.cz

Simona Sušilová, programová manažerka

tel: +420 602 656 120

simona@jaczech.cz

Martina Švehláková, specialistka programů JA Cezch

martina@jaczech.cz

 tel: +420 607 961 882

Regionální projektoví manažeři

Lucie Částková 

lucie.castkova@jaczech.cz

Mgr. Alexandra Dudková, DiS.

alexandra.dudkova@jaczech.cz

Mgr. Pavel Fiala

pavel.fiala@jaczech.cz

Mgr. Stanislav Kříž

stanislav.kriz@jaczech.cz

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmecz



QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.