Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Kontakty

NÁRODNÍ KANCELÁŘ JUNIOR ACHIEVEMENT

korespondeční adresa a kanceláře:

Junior Achievement, o.p.s.
Prague Start Up Centre, Palác Adria, Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.cz
jafirma@jaczech.cz

sídlo:

Junior Achievement, o.p.s.
Jindřišská 20
110 00 Praha 1

Martin Smrž, výkonný ředitel

martin@jaczech.cz

Lucie Trubelíková, projektová a PR manažerka

tel: +420 774 520 490

lucie@jaczech.cz

Alena Aichlmanová, projektová manažerka

tel: +420 774 520 446

alena@jaczech.cz

Alice Harlasová, projektová manažerka

tel: +420 775 011 766

alice@jaczech.cz

 

JUNIOR ACHIEVEMENT - Regionální kancelář Zlín

Junior Achievement, o.p.s.
Baťova vila
Gahurova 292
760 01 Zlín

Simona Sušilová, programová manažerka

Programy: JA Firma, JA Podnikatel, JA Poznej svoje peníze, JA Titan, JA Inkubátor Junior, JA Abeceda podnikání, JA Profesní orientace

tel: +420 602 656 120

simona@jaczech.cz

Martina Švehláková, specialista programů JA Cezch

martina@jaczech.cz

 tel: +420 607 961 882

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.cz



Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 



QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.