Kontakty

NÁRODNÍ KANCELÁŘ JUNIOR ACHIEVEMENT

korespondeční adresa a kanceláře:

Junior Achievement, o.p.s.
Prague Start Up Centre, Palác Adria, Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.cz

jafirma@jaczech.cz

sídlo:

Junior Achievement, o.p.s.
Jindřišská 20
110 00 Praha 1

 

Martina Vilma Kovářová, výkonná ředitelka

vilma@jaczech.cz

 

Kateřina Vůjtěchová, projektová manažerka 

Projekty: Moje první peníze, Social Innovation Relay, Innovation Campy, ESP 

tel: +420 607 961 882

katy@jaczech.cz

 

Andrea Melenová, manažerka vnějších vztahů

tel: +420 776 654 202

andrea@jaczech.cz

 

Jana Smitková, finanční manažerka

tel: +420 774 520 242

jana@jaczech.cz

 

JUNIOR ACHIEVEMENT - Regionální kancelář Zlín

Junior Achievement, o.p.s.
Baťova vila
Gahurova 292
760 01 Zlín

Simona Sušilová, programová manažerka

Programy: JA Firma, JA Podnikatel, JA Poznej svoje peníze, JA Titan, JA Inkubátor Junior, JA Abeceda podnikání, JA Profesní orientace

tel: +420 602 656 120

simona@jaczech.cz

Martina Švehláková, specialista programů JA Cezch

martina@jaczech.cz

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.cz



Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín