Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Výherci soutěžního veletrhu JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU 2019

4. 4. 2019

Dámy a pánové, je nám ctí vyhlásit letošní vítěze soutežních kategorií 24. ročníku veletrhu JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU 2019.

Veletrhs

Soutěžní kategorie: Nejlepší inovace

1. místo: Ústřední topení

2. místo: eWa Collector

3. místo: EkoBrko

 

Soutěžní kategorie:  Studentská aplikace

1. místo: Ústřední topení

2. místo: eWa Collector

3. místo: Media6color

 

Soutěžní kategorie: E-shop

1. místo: Kiš-Kiš

2. místo: ecoDeco

3. místo: eWa Collector

 

Soutěžní kategorie:  STEM Projekt

1. místo: Mon(k)eys

2. místo: Ústřední topení

 

Soutěžní kategorie:  Raifeissenbank Leadership Student Award

Výherkyně: Kristýna Vodáková

 

Soutěžní kategorie:   JA Alumni Team Spirit Award

1. místo: K-Style

 

Soutěžní kategorie: Prezentace na pódiu

1. místo: Rébus

2. místo: Kiš-Kiš

3. místo: Paletea

 

Soutěžní kategorie: Marketing

1. místo: Paletea

2. místo: Kiš-Kiš

3. místo: DOTS

 

Soutěžní kategorie: Finanční řízení

1. místo: EcoBrko

2. místo: Kiš-Kiš

3. místo: Smart Holder

 

Soutěžní kategorie: Cena Tomáše Bati: Vystavovatel

1. místo: Kiš-Kiš

2. místo: EkoBrko

3. místo: eWa Collector

 Soutěžní veletrh JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU

2. 4. 2019

VELETRH

Zážitek nebo virtuální realita? Podnikavost nebo teorie?  U nás vedou zážitky k podnikavosti! Učíme studenty, jak pracovat s nápady a proměnit teorii v praxi. Učíme podnikavosti, rozvíjíme kreativitu, individuální zodpovědnost i týmovou práci.

Jak to vypadá ve skutečnosti - co v letošním školním roce studenti vymysleli a jak je práce na firemních projektech posunula, se ukáže již tento čtvrtek 4. dubna na soutěžním veletrhu JA Studentských Firem v Galerii Harfa. Přijďte to zažít s námi!JA Studentská Firma dne: TŘIAK

29. 3. 2019

Valentýnský Prodej 2Název naší společnosti TřiAK vznikl podle naší třídy. Předmětem podnikání jsou jednak vzdělávací kurzy pro základní školy se zaměřením na základy finanční gramotnosti a zlo virtuálního světa, jednak  prodej vlastních výrobků. Naši zákazníci mají možnost si zakoupit ručně a poctivě vyrobené drobné dárkové předměty nebo s láskou pečené drobné pochoutky.

Zaměřili jsme se na  sociální podnikání. Do výroby našich výrobků jsme zapojili i naše prarodiče a část našeho zisku chceme věnovat Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.

V rámci našeho podnikání jsme zatím uskutečnili prodej našich výrobků během dne otevřených dveří a vánoční prodej. Budeme rádi, když nás podpoříte na našich akcích, kde prodáváme naše domácí dárkové předměty a pochoutky. Můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: triak3@email.cz, Facebooku nebo na https://tri-ak.tumblr.com/.JA Studentská Firma dne: Kiš-Kiš

27. 3. 2019

KiskisPředstavujeme Vám naši studentskou firmu Kiš-Kiš z Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové.

Naším hlavním cílem bylo nabízet produkt, který by pomohl zredukovat plastové znečištění a inspiroval lidi k šetrnému zacházení k naší planetě.

Náš produkt se nazývá Kišáček a jedná se o povoskovaný bavlněný ubrousek na svačinu, který díky přírodnímu včelímu vosku drží tvar a tím plně nahrazuje plastový sáček. Každý Kišáček je s láskou ručně vyrobený a každý je originál. Hlavní výhoda je, že je Kišáček znovu použitelný a samozřejmě nezatěžuje životní prostředí.

Při pultovém prodeji nabízíme také edici 4 Kišáčků, které jsou v hezké krabičce a tvoří ideální dárek pro vaše blízké, který v nich vzbudí zájem respektovat a chránit naši přírodu.

Náš tým se zúčastnil veletrhu v Rakousku, kde si lidé naše Kišáčky také zamilovali.

Neváhejte navštívit náš e-shop, kde se dozvíte více informací. Můžete nás také sledovat na našich sociálních sítích a zhlédnout naše videa na YouTube! Oceníme jakoukoli podporu.

e-shop, instagram, facebook, Kiš-Kiš na ČT1, YoutubeJA Studentská Firma dne: ecoDeco

20. 3. 2019

Jsme ecoDeco z ISŠTE Sokolov. Jak již sám název napovídá nabízíme dekorativní výrobky. Dáváme druhý život použitým plechovkám, které ve většině případů končí v černých popelnicích mezi směsným odpadem. Za část zisku nakupujeme krmivo pro psy v útulku a  prázdné konzervy používáme pro výrobu. Lidi ve svém okolí inspirujeme a "vychováváme", nabízíme široký sortiment, vycházíme vstříc rovněž individuálním potřebám zákazníků. Chcete vědět, k čemu všemu může sloužit obyčejná plechovka? Navštivte nás na:

Webové stránkyFacebookový profilInstagramový profil

"Nepoužitelné se stává užitečným"

12 Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.