Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Zapojte se do mezinárodní soutěže SOCIAL INNOVATION RELAY (SIR)

20. 1. 2018   

Vážení vyučující a zástupci školy,

JA Czech nabízí vašim studentům v rámci podpory podnikavosti mládeže možnost zapojit se do mezinárodní soutěže  "SOCIAL INNOVATION RELAY" (SIR)  zaměřené na tvorbu podnikatelských nápadů, které mohou pomoci řešení problémů nebo potřeby v oblasti sociální, vzdělávací a environmentální ve Vašem okolí.

Podrobné informace o soutěži najdete ZDE

Co pro to musíte udělat?

Stáhněte si podrobnou příručku SIR pravidla a postup při zapojení do soutěže 2017/ 2018  ZDE

Přehledný postup jednotlivých kroků potřebných k zapojení do soutěže si stáhněte  ZDE

Stáhněte přehledný postup kroků v našem letáku ZDE

Zaregistrujte se na internetové platformě SIR

  • Po registraci a absolvování kvízu studenti zpracují krátký popis svého nápadu do šablony dostupné na SIR platformě - "JA SIR Nápad - šablona". Je podmínkou dodržet rozsah popisu ne jednu stranu velikosti A4. Šablona pomůže odpovědět studentům na nejdůležitější otázky
  • Dokument s popisem nápadu ve formátu PPT nebo PDF je nutné uploadovat do SIR platformy nejpozději do 14.2.2018. Do tohoto data je také možné dokument upravovat a měnit. Dokument musí být pojmenován názvem týmu a krátkým popisem nápadu (maximálně 3 slova).
  • Z přihlášených nápadů bude do 21.2.2018 vybráno 20 čtyřčlenných týmů, kterým mentoři pomohou rozpracovat nápad do podnikatelského záměru.  
  • Vybraných 20 týmů bude společně s mentory (dobrovolníky/manažery) od března do května pracovat na přípravě podnikatelského záměru. Šablona je k dispozici ke stažení na SIR platformě - "JA SIR Podnikatelský záměr - šablona". Platforma SIR - http://jayeapps.com/se360/index.php

Nejlepší podnikatelský záměr - české finále

 

Na začátku května bude vybráno 10 nejlepších týmů, které se zúčastní 15.5.2018 finále o nejlepší podnikatelský záměr v oblasti sociálního podnikání.

 

Nejlepší podnikatelský záměr - mezinárodní finále

 

Vítěz českého finále postupuje do finále celosvětového, které bude probíhat online na začátku června 2018. Prezentace probíhá v anglickém jazyce. SOCIAL INNOVATION

 

SIR je mezinárodní vzdělávací projekt motivující studenty k vymyšlení inovativního podnikatelského řešení konkrétního společenského, nebo sociálního problému. Partnerem projektu je společnost NN Group zabývající se pojišťovnictvím a správou investic.

NN mensi logo

Těšíme se vaše na nové nápady ze světa sociálního podnikání!

Kontaktní osoba:

Alena Aichlmanová

Project Manager / projektová manažerka

 

Junior Achievement, o.p.s.

Prague Startup Centre, Palác Adria,

Jungmannova 36/31, 110 00 Praha 1

+420 774 520 446

japrojekty@jaczech.cz

www.jaczech.cz

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.czRegionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.