Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Záznam: Webinář "Peníze a bankovnictví"

16. 12. 2013   

V rámci projektu  Bankovní gramotnost pro učitele jsme pro vás 9. prosince realizovali webinář "Peníze a bankovnictví". Přinášíme vám exkluzivní záznam!

Děkujeme všem, kteří se webináře zúčastnili!

Další proběhne v lednu 2014 a těšit se můžete třeba na tato témata: Hospodaření domácnosti, Úvěrové produkty, Ochrana spotřebitele.

Sledujte náš web a Facebook, informace pro vás budeme průběžně aktualizovat.

Reference:

"Dobrý den, webinář je úžasný, líbí se mi způsob zpracování a řada odkazů na materiály a zdroje. I takový odborník mne utvrzuje v tom, že učíme dobře - používáme stejné zdroje, pracujeme hodně se stránkami ČNB. Dost uvedených materiálů jsem ale neznala, takže mne seminář inspiruje k dalšímu studiu. Nejvíce se mi líbí ale vyčerpávající zpracování odpovědí na dotazy." 
Renata Hethová, ISŠTE Sokolov

"Mnohokrát děkuji za informace, i za pořádání webináře, bylo to moc prima (žádné cestování, žádné suplování za mou nepřítomnost, prostě super), ještě jednou díky." 
Mgr. Martina Zabavíková, Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.