Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Workshop Soft skills 7.2.2018 v AT&T

16. 1. 2018   

Vážení učitelé,

můžete začít přihlašovat vaše studenty na workshop Soft skills, který se uskuteční dne 7.2. 2018 v prostorách společnosti AT&T. Tato jednodenní vzdělávací akce je vhodná primárně pro studenty třetích a čtrtých ročníků středních škol. Cílem workshopu je studentům ukázat, jak si správně sestavit životopis, připravit se na pracovní pohovor, jak co nejlépe prezentovat a v závěru workshopu na základě osobnostních testů objevit jakou roli zastávají v týmu nebo pro jaké povolání mají do budoucna předpoklady.  

soft + att loga

 

KAPACITA: max 8 studentů z jedné SŠ

Uzávěrka přihlášek je 31.1. 2018

Protože se jedná o vzdělávací školní akci, vždy studenty přihlašuje pedagog, který je též na akci doprovází. Požadovanými údaji o účastnících jsou jméno a příjmení, rok nar. a kontaktní email. Aktivity se konají v sídle AT&T Česká republika na adrese: The Campus Science Park, Palachovo nám. 726/2, Brno. Kapacita míst je 8 studentů z jedné SŠ na workshop. Rezervační systém je při naplnění kapacity uzavřen a platí "Kdo dřív přijde, ten dřív mele." Proto prosím s přihlášením Vašich žáků neváhejte!
Pedagogové mohou studenty přihlásit  
 ZDE

#attimpact #aspire #jaczech  

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.