Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Workshop Hands on experience 7.2.2018 poslední volná místa

11. 1. 2018   

Vážení učitelé,

kapacita workshopů Hands on experience, které se uskuteční v termínech 17.1. a 7.2. 2018 v sídle společnosti AT&T je již naplněna. Pokud jste své studenty nestihli přihlásit v těchto termínech, můžete využít další možnost 7. 3. 2018. Přihlašovací formulář  ZDE bude aktivní od 31.1. 2018.

 

hands att orez final

 

 

Workshop je primárně určený pro studenty třetího ročníku středních škol zaměřených na IT sítě. Dva nejaktivnější účastníci workshopu budou vybráni k účasti na speciální akci "Job shadowing," která se uskuteční dne 24.5.2018. Získají možnost "stínovat" celý den vybraného manažera společnosti AT&T.

Hlavním cílem těchto aktivit je doplnit standardní školní vzdělávání o praktickou "firemní" zkušenost. Přímo v prostředí nadnárodní společnosti mají studenti možnost pod vedením zkušeného firemního mentora osvojit si na konkrétních reálných příkladech z praxe základy a získat zkušenosti s konfigurací síťových zařízení značky Juniper / Czechpoint. Tyto znalosti jim pomohou přiblížit možnosti jejich pracovního uplatnění.

#attimpact #aspire

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.