Workshop Hands on experience 17.1.2018

21. 12. 2017   

Vážení učitelé,

nyní máte možnost přihlásit vaše studenty na unikátní Workshop Hands on experience, který se uskuteční 17.1. 2018 v sídle společnosti AT&T. Hlavním cílem těchto aktivit je doplnit standardní školní vzdělávání o praktickou "firemní" zkušenost. Přímo v prostředí nadnárodní společnosti mají studenti možnost pod vedením zkušeného firemního mentora osovjit si na konkrétních reálných příkladech z praxe základy a získat zkušenosti s konfigurací síťových zařízení značky Juniper / Czechpoint. Tyto znalosti jim pomohou přiblížit možnosti jejich pracovního uplatnění.

 

hands on experience

Workshop je primárně určený pro studenty třetího ročníku středních škol zaměřených na IT a sítě. Dva nejaktivnější účastníci workshopu budou vybráni k účasti na speciální akci "Job shadowing", která se uskuteční 24.5.2018. Získají možnost "stínovat" celý den vybraného manažera společnosti AT&T. 

KAPACITA: max 8 studentů z jedné SŠ 

Uzávěrka přihlášek je 10.1. 2018

Přihlášku můžete vyplnit ZDE.

Protože se jedná o vzdělávací, školní akci, vždy studenty přihlašuje pedagog, který je též na akci doprovází. Požadovanými údaji o účastnících jsou jméno a příjmení, rok nar. a kontaktní email. Aktivity se konají v sídle AT&T Česká republika na adrese: The Campus Science Park, Palachov...o nám. 726/2, Brno. Rezervační systém je při naplnění kapacity uzavřen a platí "Kdo dřív přijde, ten dřív mele." Proto s přihlášením neváhejte!

Další informace:
 AT&T Aspire je firemní vzdělávací iniciativa zaměřená na podporu studentů ve škole i mimo ni. V České republice je projekt realizován společně s JA Czech. Tato spolupráce má svou logiku - u vzniku Junior Achievement (JA), nejstarší vzdělávací neziskové organizace, stála v USA v roce 1919 i společnost AT&T, tehdy působící pod názvem Bell Telephone Company, kterou založil sám Alexandr Graham Bell, vynálezce telefonu.

JA Czech je českou kanceláří organizace Junior Achievement, která je nejstarší a nejrozsáhlejší vzdělávací neziskovou organizací na světě. Vznikla v roce 1919 v USA a dnes působí ve více než 120 zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů. Českou kancelář JA založil v roce 1992 pan Tomáš J. Baťa. Vzdělávací programy JA Czech v České republice od té doby absolvovalo více než 350 tisíc mladých lidí. JA Czech je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Organizace je členem Stálé konference asociací ve vzdělávání (SKAV).

Základem vzdělávacího systému JA Czech je propojování světa firem a škol. Hlavní činností organizace je program JA Firma zaměřený na podporu podnikavosti mladých, více na
www.jafirma.cz. JA Czech nabízí studentům možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát podnikatelských dovedností ESP - Entrepreneurial Skills Pass.

AT&T Česká republika
Vynález telefonu v roce 1876 stál za založením společnosti AT&T, dnes synonymem pro inovace v komunikaci. AT&T je americká společnost, která dodává pokročilá řešení pro mobilní služby, vysokorychlostní internet a chytrá řešení pro komunikaci jak pro běžné uživatele, tak I pro podniky. Služby dodává téměř 3,5 milionu podniků na 6 kontinentech.
AT&T Czech republic působí v Brně již řadu let a je globálním zákaznickým a technickým centrem, které podporuje koncové zákazníky společnosti v Evropě, na Středním východě, Africe a USA. Vízí společnosti AT&T je propojit svět všude tam kde lidé žijí, pracují a hrají si, a to lépe než kdokoliv jiný.

 

#attimpact #aspire #jaczech  

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.czRegionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.