Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Workshop Hands on experience 17.1.2018

21. 12. 2017   

Vážení učitelé,

nyní máte možnost přihlásit vaše studenty na unikátní Workshop Hands on experience, který se uskuteční 17.1. 2018 v sídle společnosti AT&T. Hlavním cílem těchto aktivit je doplnit standardní školní vzdělávání o praktickou "firemní" zkušenost. Přímo v prostředí nadnárodní společnosti mají studenti možnost pod vedením zkušeného firemního mentora osovjit si na konkrétních reálných příkladech z praxe základy a získat zkušenosti s konfigurací síťových zařízení značky Juniper / Czechpoint. Tyto znalosti jim pomohou přiblížit možnosti jejich pracovního uplatnění.

 

hands on experience

Workshop je primárně určený pro studenty třetího ročníku středních škol zaměřených na IT a sítě. Dva nejaktivnější účastníci workshopu budou vybráni k účasti na speciální akci "Job shadowing", která se uskuteční 24.5.2018. Získají možnost "stínovat" celý den vybraného manažera společnosti AT&T. 

KAPACITA: max 8 studentů z jedné SŠ 

Uzávěrka přihlášek je 10.1. 2018

Přihlášku můžete vyplnit ZDE.

Protože se jedná o vzdělávací, školní akci, vždy studenty přihlašuje pedagog, který je též na akci doprovází. Požadovanými údaji o účastnících jsou jméno a příjmení, rok nar. a kontaktní email. Aktivity se konají v sídle AT&T Česká republika na adrese: The Campus Science Park, Palachov...o nám. 726/2, Brno. Rezervační systém je při naplnění kapacity uzavřen a platí "Kdo dřív přijde, ten dřív mele." Proto s přihlášením neváhejte!

Další informace:
 AT&T Aspire je firemní vzdělávací iniciativa zaměřená na podporu studentů ve škole i mimo ni. V České republice je projekt realizován společně s JA Czech. Tato spolupráce má svou logiku - u vzniku Junior Achievement (JA), nejstarší vzdělávací neziskové organizace, stála v USA v roce 1919 i společnost AT&T, tehdy působící pod názvem Bell Telephone Company, kterou založil sám Alexandr Graham Bell, vynálezce telefonu.

JA Czech je českou kanceláří organizace Junior Achievement, která je nejstarší a nejrozsáhlejší vzdělávací neziskovou organizací na světě. Vznikla v roce 1919 v USA a dnes působí ve více než 120 zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů. Českou kancelář JA založil v roce 1992 pan Tomáš J. Baťa. Vzdělávací programy JA Czech v České republice od té doby absolvovalo více než 350 tisíc mladých lidí. JA Czech je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Organizace je členem Stálé konference asociací ve vzdělávání (SKAV).

Základem vzdělávacího systému JA Czech je propojování světa firem a škol. Hlavní činností organizace je program JA Firma zaměřený na podporu podnikavosti mladých, více na
www.jafirma.cz. JA Czech nabízí studentům možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát podnikatelských dovedností ESP - Entrepreneurial Skills Pass.

AT&T Česká republika
Vynález telefonu v roce 1876 stál za založením společnosti AT&T, dnes synonymem pro inovace v komunikaci. AT&T je americká společnost, která dodává pokročilá řešení pro mobilní služby, vysokorychlostní internet a chytrá řešení pro komunikaci jak pro běžné uživatele, tak I pro podniky. Služby dodává téměř 3,5 milionu podniků na 6 kontinentech.
AT&T Czech republic působí v Brně již řadu let a je globálním zákaznickým a technickým centrem, které podporuje koncové zákazníky společnosti v Evropě, na Středním východě, Africe a USA. Vízí společnosti AT&T je propojit svět všude tam kde lidé žijí, pracují a hrají si, a to lépe než kdokoliv jiný.

 

#attimpact #aspire #jaczech  

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.