Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Webinář pro vyučující programů JA Czech

17. 9. 2015   
Webinář pro vyučující programů JA Czech

Srdečně zveme na webinář pro vyučující programů JA Czech, který proběhne dne 29. 9. 2015 od 19.00 do 20.00 hodin.

Na webináři Vás budeme informovat o novinkách a projektech, které Vás tento školní rok čekají. Můžete se těšit na řadu nových příležitostí, díky kterým můžete svou výuku obohatit a žáky a studenty lépe motivovat. Budete mít možnost seznámit se s novou aplikací vytvořenou přímo pro potřeby JA Firem a také Vám představíme aktuální informace k formám evidence JA Firmy.

První část webináře bude určena vyučujícím všech programů JA Czech (včetně programu JA Firma), ve druhé části budou podrobnější informace pouze k programu JA Firma (vyučující, kteří tento program ve výuce nemají, se mohou po první části z webináře odpojit).

Prezentovat budou zástupci programového týmu JA Czech: programová ředitelka Jitka Bulantová a projektové a programové manažerky Markéta Javorská, Ing. Ivana Middleton a Bc. Adéla Jelínková a finanční manažerka Jana Smitková.

Přihlášku na webinář naleznete ZDE. Na emailovou adresu, kterou uvedete, Vám před konáním webináře zašleme internetový odkaz, na kterém budete webinář sledovat z pohodlí domova. V průběhu webináře budeme odpovídat také na Vaše dotazy, popřípadě zašleme odpovědi všem účastníkům elektronicky.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.