Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Veletrh JA Firem v Hradci Králové

11. 11. 2014   
Veletrh JA Firem v Hradci Králové

Jedinečná příležitost pro studenty zapojené do programu JA Firma!

Poměřte vaše schopnosti a prodkuty s ostatními ještě před velkým finále o JA Firmu roku!

Program veletrhu  
   
08:00 - 09:00  prezence zúčastněných společností, příprava stánků
09:00 - 09:15 slavnostní zahájení veletrhu
09:15 - 10:15 prezentace
10:15 - 12:30 prodejní akce, obchodování
13:30 zakončení veletrhu a vyhlášení výsledků soutěží


Přihláška ke stažení zde.

Soutěže veletrhu

Na veletrhu proběhne několik soutěží, které ohodnotí nezávislá porota z řad hostů a odborné veřejnosti.

  • Nejlepší slogan vytvořte stručný a výstižný slogan, který vhodně propaguje vaši firmu, výrobky či služby. Tato soutěž je dobrovolná a budou do ní zařazeny pouze ty firmy, které v termínu do 28. listopadu 2014 zašlou slogan na adresu  nemcova@oahk.cz.
  • Nejlepší logo - vytvořte graficky nápadité logo, které zapůsobí na zákazníka a zároveň bude vhodně reprezentovat vaši firmu. Tato soutěž je dobrovolná a budou do ní zařazeny pouze ty firmy, které v termínu do 28. listopadu 2014 zašlou logo na adresu  nemcova@oahk.cz.
  • Nejlepší prezentace povinná soutěž veletrhu, jedná se o prezentaci doprovázenou slovním komentářem. Hodnotit se bude zejména dodržení časového limitu, srozumitelný projev, vtipnost, originalita a zaujetí publika. Maximální délka prezentace jedné firmy jsou 3 minuty. Z technických důvodů prosíme o zaslání prezentace předem, a to nejpozději 3. prosince do 12:00 na adresu  nemcova@oahk.cz.
  • Nejlepší stánek veletrhu povinná soutěž veletrhu. Hodnotí se především celkový vzhled stánku, nápaditost, kreativita a vystižení předmětu podnikání.
  • Nejlepší JA Firma veletrhu - povinná soutěž veletrhu a "generálka" na dubnovou soutěž o nejlepší JA Firmu roku. Tato soutěž v sobě zahrnuje úvodní prezentaci firmy, vzhled stánku, obchodní a komunikační dovednosti jednotlivých studentů, originalitu a propracovanost předmětu podnikání.
  • Nejsympatičtější společnost veletrhu - povinná soutěž veletrhu. Hodnotí ji odborníci z praxe a návštěvníci veletrhu podle celkového dojmu, který z firmy mají.

 

Pořadatelské zajištění

Veletrh se bude konat v aule budovy OA, SOŠ a JŠ v Hradci Králové. Pro účastníky bude zajištěna šatna pro odložení osobních věcí a pro vyučující a porotce drobné občerstvení.
Každá firma dostane k dispozici dvě školní lavice a čtyři židle. Kromě toho paraván, na který je možné izolepou či na háčky (nikoli špendlíky) připevnit propagační materiály. Po předchozí domluvě je možné si přivézt i vlastní stánek (uveďte v závazné přihlášce).
Každá JA Firma bude umístěna v blízkosti elektrické zásuvky. Přesto prosíme o přivezení vlastního prodlužovacího kabelu. Připojení k internetu není možné zajistit.
Pořadatelé zajistí promítání prezentace každé společnosti v maximální délce 3 minuty.

 

Závěrečné pokyny

Vyplněnou závaznou přihlášku zašlete, prosím, nejpozději 28. listopadu 2014 do 12:00 na adresu nemcova@oahk.cz. Jakékoli případné dotazy Vám budou zodpovězeny na stejné adrese.

Prezentaci firmy (bez zvuku, v maximální délce 3 minuty) zašlete nejpozději 3. prosince do 12:00 hodin na výše uvedenou adresu.

Slogany a loga do nepovinných soutěží zašlete nejpozději 28. listopadu do 12:00 hodin a stejnou adresu.

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.