Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

V Praze promovali talentovaní školáci

15. 12. 2014   
V Praze promovali talentovaní školáci

Vedení soukromé základní školy Cesta k úspěchu uspořádalo v tomto předvánočním čase svým žákům jakýsi "mini-JA Award Ceremony". Žáci 1.-3. třídy slavnostně obdrželi certifikáty a důstojně tak zakončili svou pouť programy JA.

Děti od 1. do 3. třídy se pomocí vzdělávacích programů The Community, The City a The Money naučily, kde se berou peníze, jak se ve společnosti pohybují, a osvojily si i základy finanční gramotnosti, včetně pochopení funkce daní. Prakticky zaměřená aktivita, kdy si školáci sami vyzkoušeli založit restauraci, jim zase ukázala, co obnáší být podnikatelem.

Všechny tyto talentované děti zvládly absolvovat zmíněné vzdělávací programy v angličtině a slavnostní promoci ještě okořenit hudebním vystoupením. Jsme hrdí, že jsou naši studenti nadaní všemi směry.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmecz



QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.