Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

V Brně se uskuteční první celonárodní Hackathon Junior, programátorská soutěž určená studentům středních škol

25. 11. 2016   

pc studenti

JA Czech pořádá ve spolupráci se Střední školou informatiky, poštovnictví a finančnictví, Čichnova 23, Brno, a společností AT&T Hackathon Junior 2016, programátorskou soutěž pro studenty středních škol. Akce se koná pod záštitou primátora města Brna, pana ing. Petra Vokřála a uskuteční se v prostorách školy Čichnova ve dnech 2. - 3. prosince 2016 a je přístupná veřejnosti.

O soutěži Hackathon Junior 2016
Jedná se o první programátorské klání pro talenty středních škol na celonárodní úrovni. Tematicky navazuje na koncept celosvětově pořádaných akcí Hackathon - 24 hodinových soutěžních akcí, při nichž programátorské týmy intenzivně pracují na zadaném softwarovém projektu a vytvářejí jeho funkční prototyp. 
 
Do soutěže se mohou hlásit studentské programátorské týmy (v jednom max. 6 žáků), které reprezentují svoji SŠ. Kapacita míst pro jednu zapojenou SŠ jsou dva soutěžní týmy. 
Rezervační systém bude uzavřen v pondělí 28.11.2016 ve 12:00 hod. nebo (dříve) při naplnění maximální kapacity 120 studentů. Přihlášení.
 
Soutěžní kategorie: Automation, Data Analytics, Education, Smart Cities
 
Akce se uskuteční v rámci Aspire, společného projektu JA Czech a společnosti AT&T. Více informací najdete ZDE.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.