Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Výzva pro školy – připojte se k Týdnu podnikání!

7. 10. 2016   

JA Czech se letos opět aktivně připojí k mezinárodnímu Týdnu podnikání (Global Entrepreneurship Week/GEW), který se bude v Česku konat již počtvrté a proběhne v termínu 14. - 20. listopadu 2016.

Banner1

Kromě toho, že jsme spolupracující organizace "Týdne", připravujeme řadu akcí - stínování manažerů ve firmách, besedy s podnikateli organizované ve spolupráci s JA Alumni a workshopy. Také se s námi budete moci setkat i na veletrhu v rámci hlavní události - Summitu týdne podnikání 15. listopadu 2016 ve Slovanském domě v Praze. Podrobnosti o jednotlivých akcích budeme přinášet průběžně jak zde, tak na našich sociálních sítích.

Jak se mohou zapojit školy?
Základní, střední i vysoké školy se mohou rovněž připojit k Týdnu podnikání. Uspořádejte akci - besedu, workshop či seminář na téma spojené s podnikáním, prezentaci studentské firmy, jarmark, trh nebo veletrh, k akci přizvěte místní podnikatele.

Nenechte si svou akci pro sebe!
Akci jednoduše připojíte k Týdnu podnikání tím, že informace o ní zašlete organizátorům resp. paní M. Salátové (salatova@elai.cz).  Informace by měly zahrnovat místo a čas konání, stručný popis, komu je akce určena, zda je veřejná či nikoliv, zda jsou potřeba vstupenky, rezervace apod. a také byste měli připojit logo akce nebo školy. Tak se Váš počin dostane do veřejné sekce Program na internetových stránkách Týdne podnikání. O akci můžete také informovat místní média. Pokud se Vám aktivita zamlouvá, ale potřebujete poradit, kontaktujte prosím naši kolegyni Silvii Marhoulovou (silvie@jaczech.cz).

Týden podnikání je součástí největší celosvětové události na podporu podnikání Global Entrepreneurship Week, kterou podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo Richard Branson. V loňském roce 2015 se do ní zapojilo více než 8 000 000 účastníků ve 160 zemích světa.
V minulém roce proběhlo v České republice v rámci týdne podnikání přes 70 událostí, které navštívilo více než 5 300 účastníků. Organizátorem Týdne podnikání v Česku je ELAI.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.