Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Vítězem soutěže JA Manažerem nanečisto je tým studentů ONDA z VŠB TU Ostrava

27. 5. 2016   

Ve čtvrtek 26. května se v Praze uskutečnilo národní finále soutěže JA Manažerem nanečisto. O postup do finále bojovalo 120 dvoučlenných týmů z vysokých škol z celé České republiky. Finálního souboje se zúčastnilo 8 týmů. Společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. jako člen skupiny Hewlett Packard Enterprise, která je hlavním sponzorem této soutěže, zapůjčila pro potřeby této akce své nové školicí prostory. Ceny prvním třem týmům pak věnovala společnost HP Inc. Czech Republic. Studenti vyhráli tablety, tiskárny a power banky. Soutěž pořádá nezisková vzdělávací organizace JA Czech, spoluorganizátorem je Nadace Tomáše Bati.

 

foto

Foto: Polina Mihhailova

 

 

Letošním vítězem se stal tým ONDA z VŠB TU Ostrava. Druhé místo obsadil tým VseTitans složen ze studentů VŠE v Praze. Třetí místo si vybojovali studenti VŠ finanční a správní.

(Podrobnější informace o zúčastněných školách ke stažení ZDE).

Všem vítězům gratulujeme!

vysledky MNN

 

Soutěž JA Manažerem nanečisto běží již šestým rokem a je určena studentům vysokých škol. Jde o počítačovou simulaci, která umožňuje demonstrovat aplikaci mikroekonomických teorií v počítačově generovaném trhu a umožnit studentům na vlastní kůži pocítit složitost rozhodování managementu výrobních firem. Simulace poskytuje studentům dostatek příležitostí vyzkoušet si jednotlivé podnikatelské strategie, lépe porozumět základním ekonomickým zákonitostem, tržním principům a prohloubit své teoretické znalosti. 

Studenti se mohou zapojit do programu individuálně, některé vysoké školy jako např. VŠB -TU Ostrava, zařadily program do výuky. Soutěž JA Manažerem nanečisto o hodnotné ceny je pak nepovinným bonusem. Více informací o soutěži najdete zde.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.