Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Vítězem soutěže „JA Manažerem nanečisto“ 2017 se stal studentský tým VACORE z Ostravy

26. 5. 2017   

Ve středu 24. května 2017 se v Praze uskutečnilo národní finále soutěže JA Manažerem nanečisto. O postup do finále bojovalo  osm dvoučlenných týmů z vysokých škol z celé České republiky i ze Slovenska. Finálního souboje se zúčastnilo 8 týmů a vítězem se stal tým studentů VACORE z Vysoké školy báňské - Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta.

VACORE

Společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. je hlavním sponzorem této soutěže. I v letošním roce jsme mohli využít školící prostory ve vzdělávacím centru HPE EDU. Ceny prvním třem týmům pak věnovala společnost HP Inc. Czech Republic - tašky, powerbanky, USB myši. Hlavní ceny byly nakoupeny z příspěvků hlavního sponzora. Studenti vyhráli tablety, tiskárny a power banky. Soutěž pořádá nezisková vzdělávací organizace JA Czech, spoluorganizátorem je Nadace Tomáše Bati.

Výsledky:

  1. Tým VACORE - Aleš Horčička a Veronika Křížková z Vysoké školy báňské - Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta.
  2. Tým Filipiny - Filip Vydra a Filip Molnár z FAKULTA MANAGEMENTU Univerzity Komenského v Bratislavě.
  3. Tým KAGADOBE - Kateřina Bělocká a Gabriela Dohnalová z Vysoké školy báňské - Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta.

Soutěž JA Manažerem nanečisto pořádáme již sedmým rokem a je určena studentům vysokých škol. Jde o počítačovou simulaci, která umožňuje demonstrovat aplikaci mikroekonomických teorií v počítačově generovaném trhu a umožnit studentům na vlastní kůži pocítit složitost rozhodování managementu výrobních firem. Simulace poskytuje studentům dostatek příležitostí vyzkoušet si jednotlivé podnikatelské strategie, lépe porozumět základním ekonomickým zákonitostem, tržním principům a prohloubit své teoretické znalosti. Více informací o soutěži najdete zde.

Více informací a fotoalbum z akce naleznete na našich webových stránkách www.jaczech.cz a  Facebooku.  

Celou výsledkovou listinu naleznete zde.

VACORE při práci

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.