Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Týden podnikání ČR nabídne rekordních 111 událostí

3. 11. 2016   

JA Czech je spolupracující organizací Týdne podnikání a proto Vám přinášíme podrobné informace o tého největší světové události věnované podpoře podnikání, která proběhne 14. - 20. listopadu, v ČŘ letos již počtvrté. Týden podnikání, neboli Global Entrepreneurship Week, pořádá více než 160 zemí světa a podporuje ji řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo Hillary Clintonová. Cílem je oslavit podnikání a podnikatele, pomoci jim k dalšímu rozvoji, motivovat k podnikání další lidi, a přispět tak k růstu globální ekonomiky. Program je určený pro majitele firem všech velikostí, ale také pro zájemce o podnikání. Mottem letošního ročníku je: "Jen pro odvážné". Pro ČR je pořadatelskou institucí ELAI (European Leadership & Academic Institute).

336x 280

Více než 111 událostí po celé ČR, jejichž posláním je rozvoj podnikání a motivace Čechů stále rozvíjet svůj byznysový talent, lze navštívit ve dnech 14. - 20. listopadu. Program zahrnuje události po celé ČR s různými tématy, formáty a obsahem - účastníci se mohou těšit na diskuze, semináře, konference, workshopy, networkingová setkání, veletrhy a další doprovodné události. Motto letošního Týdne podnikání, "Jen pro odvážné", vystihuje významný předpoklad podnikání, jímž je především odvaha. Na Týden podnikání, jehož podtitulem je "podnikání jako životní styl", jsou zváni představitelé firem, startupů a dále všichni zájemci o podnikání.

Post Na Facebook K Summitu Ty ́dnu Podnika ́ní

Hlavním bodem celého týdne bude celodenní Summit Týdne podnikání, který proběhne 15. listopadu v Praze od 10:00 až do pozdních 22:00 ve Slovanském domě v Praze. Zahájí jej velvyslanec USA, Andrew Schapiro, velvyslankyně Velké Británie, Jan Thompson, primátorka Hlavního města Prahy, Adriana Krnáčová a rektor ČVUT, Petr Konvalinka. Pro účastníky jsou připraveny inspirativní workshopy, odborné veletrhy (poprvé bude pořádán i veletrh Franchisingu) a bohatý doprovodný program. Součástí programu je také konference na téma volby té správné strategie pro dynamický firemní růst, přičemž hlavními řečníky budou Vince Steckler, CEO Avastu, Daniel Zelkind, zakladatel a CEO předního izraelského startupu Zeek a žák Uri Levine (zakladatele nejslavnějšího izraelského startupu Waze) a Jan Zadák, General Manager Hewlett Packard Enterprise, zároveň nejvýše postavený Čech v mezinárodních korporátních strukturách. Na závěr Summitu proběhne slavnostní souboj nejlepších českých novějších startupů s názvem Get in the Ring. Tato největší soutěž pro startupy na světě proběhne letos poprvé v ČR a vítěz bude poslán do světového finále.

Veškeré informace naleznete na webové stránce: www.TYDENPODNIKANI2016.cz

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmecz



QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.