Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Studenti vysokých škol, do pátku se můžete přihlásit do soutěže a získat tak 15 000 eur!

26. 5. 2015   
Studenti vysokých škol, do pátku se můžete přihlásit do soutěže a získat tak 15 000 eur!

Uzávěrka pro zasílání podnikatelských nápadů do soutěže BYE (Brilliant Young Entrepreneurs, česky Skvělí mladí podnikatelé) končí tento pátek 29. května 2015!

Soutěž BYE je určena pro všechny nápadité a kreativní vysokoškolské studenty, české i zahraniční, ve věku 18 - 30 let, kteří nosí v hlavě zajímavé podnikatelské nápady a chtěli by získat finance na jejich realizaci. Přihlašovat se mohou jednotlivci nebo až pětičlenné týmy.

Jitka Bulantová, programová ředitelka JA Czech, k soutěži uvedla:"Poradila bych studentům, aby přihlašovali opravdu jen realizovatelné nápady, nebo takové, které již mají první krůčky za sebou, vítěze budeme dlouhodobě sledovat a spolupracovat s nimi."

Vítězi soutěže poskytne společnost Hyundai Motor Czech s.r.o. finanční podporu ve výši 15 000 eur na rozjezd podnikatelského záměru. Vybrán bude nápad s nejvyšším potenciálem na reálný úspěch. Kromě toho získá vítěz i několikaměsíční odborný mentoring. "Pro vítěze bude velmi přínosné, že v prvních měsících realizace budou moci využít konzultace, které jim poskytnou odborníci ze společnosti Hyundai Motor Czech s.r.o. a to v různých oborech, podle toho, kde budou cítit potřebu pomoci či vlastního rozvoje", upřesňuje Jitka Bulantová.

 Dne 1. 6. 2015 bude na internetové stránce www.japodnikatel.cz  zveřejněno pět finalistů, kteří se o vítězství utkají v národním finále v Praze před porotou 15. června 2015.

 Více informací a možnost registrace nápadu do soutěže BYE najdete zde.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.