Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Studenti stínovali manažery z pojišťovny MetLife

12. 8. 2016   

stinovani

Studenti ze středních škol v Opavě, Jičíně, Tanvaldu, Táboře a Praze se zúčastnili stínování manažerů  MetLife Česká republika. Stínování proběhlo 23. června 2016 a bylo součástí odměny vítězného studentského týmu z dvoudenního Innovation Campu, který jsme společně s MetLife pro studenty pořádali o čtrnáct dní dříve.

Studenti na jeden školní den opustili lavice a podrobně se seznámili s prostředím a chodem velké společnosti. Výjimečný den zažili i stínovaní manažeři, které setkání s mladými lidmi vytrhlo z každodenního pracovního kolotoče a konfrontovalo je se svěžími názory mladé generace.  Stínování manažerů proběhlo 23. června 2016 a bylo součástí odměny vítězného studentského týmu z dvoudenního Innovation Campu, který JA Czech společně s MetLife pro studenty pořádaly o čtrnáct dní dříve. 

stinovani3

Při úvodní prezentaci Aleny Šimonové se studenti mohli seznámit s firemní kulturou MetLife a získat praktické rady pro svůj budoucí kariérní rozvoj. Dále studenty čekalo stínování manažerů - Michala Kováře, ředitele bankopojištění, Petru Ryskovou, manažerku týmu oddělení POS a Milana Matějů, manažera oddělení tréninku a podpory prodeje. Díky těmto setkáním mohli studenti nahlédnout pod pokličkou pojišťovnictví a také porovnat, jak jsou teoretické znalosti vyučované ve škole využívány v praxi.

"Vyzkoušela jsem si účast na skutečné firemní poradě, překvapilo mě, jak velké množství informací se tam řešilo." popsala svůj zážitek Karolína Šuláková. Vzhledem k tomu, že se zajímá o obchod, ocenila, že si mohla sama vybrat manažera, kterého bude "stínovat": "Vybrala jsem si pana Matějů, který má na starost trénink obchodníků a díky tomu jsem se mohla podrobně seznámit s jejich praktickou přípravou." 

stinovani 2

Více fotografií z celé akce si můžete prohlédnout  zde.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.