Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Soutěž Nejlepší JA TITAN tým 2016 má své vítěze – tým Coconat United Power z Gymnázia Ostrava - Hrabůvka

27. 5. 2016   

Ve čtvrtek 26. května se v Praze uskutečnilo národní finále středoškolské soutěže Nejlepší JA TITAN tým, kterou již sedmnáctým rokem pořádá nezisková vzdělávací organizace JA Czech. Do finále se probojovalo osm dvoučlenných týmů ze středních škol z celé České republiky. Finálního souboje se zúčastnilo 8 týmů. Společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. jako člen skupiny Hewlett Packard Enterprise, která je hlavním sponzorem této soutěže, zapůjčila pro potřeby této akce své nové školicí prostory. Ceny prvním třem týmům pak věnovala společnost HP Inc. Czech Republic. Soutěž pořádá nezisková vzdělávací organizace JA Czech, spoluorganizátorem je Nadace Tomáše Bati.

 

titan fotka

Foto: Polina Mihhailova

 

Vítězem se stal tým Coconat United Power z Gymnázia Ostrava - Hrabůvka. Na druhém místě se obsadili studenti Gymnázia, OA a JŠ Hodonín. Třetí příčku získal tým Titánius Maximus tvořen studenty VO SPŠE Plzeň.

Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme!

 

vysledky titatn

JA Titan je ekonomická simulační počítačová hra, která ukazuje studentům problematiku rozhodování ve firmě a pomáhá jim pochopit základní tržní principy. Studenti jsou rozděleni           do skupin (firem), které existují na stejném trhu, prodávají stejný výrobek a navzájem si konkurují.Simulace je volně přístupná zde. JA Czech pořádá soutěž již sedmnáctým rokem,      do roku 2009 běžela pod názvem Nejlepší tým MESE.

Střední školy se do programu JA Titan mohou přihlásit kdykoli během školního roku, stačí kontaktovat neziskovou organizaci JA Czech.  Účast v soutěži Nejlepší JA TITAN tým je bonusem a záleží na domluvě žáků s vyučujícími, jestli se do ní studentský tým zapojí. Každou třídu mohou reprezentovat 2 soutěžní týmy.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.