Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Souhrn workshopů v AT&T v roce 2018

12. 1. 2018   

harmonogram ATT psrávný 16.1.  

Formuláře přihlášek budou vždy aktuálně k vyplnění na našich webových stránkách v termínech uvedených v tabulce.

POPIS WORKSHOPŮ:

Hands on experience

Je určen primárně pro studenty třetího ročníku středních škol zaměřených na IT. Cílem této vzdělávací akce je ukázat studentům reálné příklady z praxe. Dát jim možnost přiblížit základy a získat zkušenosti s konfigurací síťových zařízení značky Juniper / Czechpoint. Tyto znalosti jim pomohou přiblížit možnosti jejich pracovního uplatnění.

Softskills

Je vhodný primárně pro studenty třetích a čtrtých ročníků středních škol. Cílem workshopu je studentům ukázat, jak si správně sestavit životopis, připravit se na pracovní pohovor, jak co nejlépe prezentovat a v závěru workshopu na základě osobnostních testů objevit jakou roli zastávají v týmu nebo pro jaké povolání mají do budoucna předpoklady.

Woman in IT

Workshop je určený výhradně pro dívky - studentky středních škol. Cílem akce je představit děvčatům oblast IT a přiblížit jim možnosti jejich pracovního uplatnění v této oblasti, případně být prvním impulzem pro budoucí výběr zaměření navazujícího vzdělaní.

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.