Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Sociální podnikání: On-line setkání s podnikatelkou Pamelou Plaza

15. 2. 2016   

Využijte jedinečnou příležitost setkat se online s podnikatelkou Pamelou Plaza, která provozuje sociálně prospěšnou firmu v Peru. 

Její firma PeruGarlic se zabývá pěstováním vysoce kvalitního česneku a zároveň poskytuje pracovní příležitosti ženám z peruánského venkova. Registrujte se na webinář s Pamelou Plaza, který se koná 9. března 2016 od 10:00. Kapacita webináře je omezená a termín pro registraci 29. února, proto neváhejte a své místo si zajistěte raději ihned. Registrace ZDE

Máte také nápady na sociální podnikání? Využijte je v našem projektu Social Innovation Relay a vyhrajte iPad!

                                                                                       SIR

O Social Innovation Relay

SIR je určen pro studenty středních škol, jejichž úkolem je přijít s nápadem na podnikatelský záměr, který řeší aktuální společenský problém.

Studenti pracují ve 4-členných týmech a své nápady odesílají prostřednictvím internetové platformy, která byla pro tento projekt vytvořena. Týmy, jejichž nápady jsou vybrány mezi 20 nejlepších, poté svou ideu rozpracují do podoby podnikatelského záměru a spolupracují přitom s mentorem, jímž je dobrovolník z NN, který jim poskytuje cennou zpětnou vazbu a zkušenosti z praxe. 10 nejlepších podnikatelských záměrů bude vybráno do národního finále soutěže, které proběhne online.

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.