Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Slůně pomohlo studentské firmě s angličtinou

26. 8. 2015   

Ostravská pobočka jazykové školy Slůně - svět jazyků, podpořila tým Czech - it studentů Gymnázia Ostrava Hrabůvka při přípravách na mezinárodní finále soutěže Studentská firma roku, který se konal v červenci v Berlíně. 

Během 20 vyučovacích hodin studenti pod vedením lektorky Barbory Tocaurové zdokonalovali svoji slovní zásobu obchodní angličtiny, trénovali prezentaci a konverzaci na téma svého podnikání. Čekalo je totiž představení firmy před početným mezinárodním obecenstvem v berlínském kongresovém centru a také pohovor s porotou za zavřenými dveřmi.

Petr Pasek, ředitel a majitel jazykové školy Slůně uvedl: "Velice rádi jsme vyšli vstříc JA Czech a pomohli studentům s přípravou projevu v angličtině. Důvodem bylo také to, že šlo o reprezentaci českých studentů před evropským publikem. Mě osobně se moc líbí aktivity této neziskovky, která aktivizuje studenty a poskytuje jim možnost vyzkoušet si byznys v praxi. Myslím, že účast českých studentů v mezinárodní soutěži v zahraničí, kde musí komunikovat v cizím jazyce jak s porotou, tak se svými vrstevníky z řady jiných zemí, je pro ně naprosto jedinečnou zkušeností."

Logo 600

Petr Pasek založil jazykovou školu se svojí spolužačkou Lucií Vlkovou. O jejich začátcích, expanzi a překonání ekonomické krize si můžete přečíst v zajímavém rozhovoru zde.

Jazyková škola Slůně má pobočky ve velkých českých a moravských městech, poskytuje jazykovou výuku, překlady a tlumočení. Nově nabízí i pestrou škálu výuky jazyků v zahraničí a to nejen angličtiny, ale i němčiny a španělštiny. A proč se jazykovka jmenuje Slůně? Dozvíte se zde.

Milé Slůně, JA Czech Ti moc děkuje za podporu našich studentů!

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.