Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Skills For the Future – zpětná vazba od účastníků projektu

13. 5. 2015   
Skills For the Future – zpětná vazba od účastníků projektu

Milí účastníci projektu Skills for the Future (SFF) - studentky, studenti a vyučující,

pomalu se nám blíží konec školního roku a s ním bude za námi i další rok projektu Skills for the Future. Dovolujeme si Vás tímto požádat o Vaši zpětnou vazbu na tento projekt. Pomůže nám zlepšit organizaci projektu a lépe pochopit váš přístup k němu. Jak se Vám projekt líbil? Co Vám přinesl? Vidíte v něm smysl? Doporučili byste jej spolužákům a kolegům?

 Letos se do projektu zapojilo 23 JA Firem z celé České republiky, jejichž předmět podnikání se vztahoval k automobilovému průmyslu. Ze soutěžního veletrhu studentských firem vzešly dva postupující studentské podniky, které se účastní evropského finále SFF Hyundai Award           9. června 2015 v Praze. Jsou to Nous Vous z SOUn a SOŠ, s.r.o. Kateřinky a Future Moment ze Soukromé střední odborné školy Hranice, s.r.o, kterým gratulujeme a držíme palce!

Ohlasy, které jsme již obdrželi, si můžete přečíst v následujícím článku. Protože je SFF evropským projektem, uvádíme v něm i anglickou verzi textu.

Studenti a vyučující, neváhejte se s námi podělit i o Vaš zážitky a zpětnou vazbu projektu Skills for the Future. Uvítáme i fotografie z průběhu Vašeho projektu. Zpětnou vazbu v českém jazyce (kdo by chtěl, může zaslat i anglickou verzi) zasílejte prosím co nejdříve na e-mail: jelinkova@jaczech.cz .

 

Děkujeme,

Vaše JA Czech

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.