Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Skills For the Future – zpětná vazba od účastníků, 6. část

17. 7. 2015   
Skills For the Future – zpětná vazba od účastníků, 6. část

Vždy se těším na osobní setkání se studenty a jejich učiteli, říká Adéla Jelínková, koordinátorka projektu v České republice a programová manažerka JA Czech.

Jak Adéla hodnotí průběh projektu Skills for the Future v uplynulém školním roce si přečtěte v následujícím textu:

Projekt Skills for the Future je velkou možností pro studenty zapojených do našeho programu JA Firma. Hlavním cílem tohoto projektu je zvýšení povědomí mladých lidí o dovednostech a znalostech potřebných pro jejich úspěšný start do života a budoucí profesní kariéru. Dalším cílem je propojit svět vzdělávání se světem praxe a firem, pomoci mladým lidem uvědomit si význam vzdělání pro jejich budoucí kariéru, umožnit mladým lidem seznámit se s automobilovým průmyslem a společností Hyundai Motor Czech, inspirovat mladé lidi k podnikavosti a k podnikání.

V průběhu školního roku se studenty a vyučujícími komunikuji a předávám jim potřebné informace k projektu. Organizuji pro ně praktické workshopy, webináře a další. Studenti mají šanci se zlepšovat díky těmto aktivitám a dosáhnout skvělých výsledků v projektu.

Baví mě sledovat vývoj studentů. Na začátku školního roku přijdou na první workshop studenti, kteří jsou ustrašení, bojí se promluvit před svými spolužáky a najednou na konci školního roku dokážou prezentovat před širokým publikem jak svých spolužáků, tak i vyučujících, konzultantů ze společnosti Hyundai a veřejností. Studenti díky projektu získají nespočetně mnoho benefitů, které zcela určitě využijí ve svém profesním i osobním životě.

Skills -for -the -future -Logo

Na konci školního roku  organizujeme v Praze tradiční slavnostní předávání certifikátů těm nejlepším studentům, kteří jsou zapojeni do našich praktických ekonomických programů. Již osmým rokem pořádáme toto slavnostní odpoledne ve spolupráci s velvyslanectvím USA v České republice. Tento rok jsem vítala studenty u vchodu rezidence amerického velvyslance a přišla za mnou studentská firma MarwIN, která mě dojala, jelikož mi klučičí skupinka předala pamětní desku s logem školy s poděkováním za pomoc a podporu v projektu Skills for the Future. To je to, co mě na práci baví, že se setkám se studenty a učiteli a ukážou, že ta moje práce má smysl a dokáže je ovlivnit do budoucna.

Já jako koordinátor projektu Skills for the Futre hodnotím tento školní rok velmi kladně, protože jsme měli díky našim studentům, ve většině případů, nejlepší výsledky v porovnání s ostatními evropskými zeměmi zapojenými do projektu. Naši studenti jsou velmi snaživí a  nebojí se mě zeptat, pokud něco nevědí. Já se zase snažím jim maximálně a rychle vyjít vstříc. Vždycky se těším na osobní setkání s nimi na našich akcích. Jejich úsměv je taková odměna za mou práci v projektu.

 

Adéla Jelínková

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.