Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Projekt Social Innovation Relay pod záštitou paní ministryně Marksové

16. 2. 2016   

S radostí oznamujeme, že paní M. Marksová, ministryně práce a sociálních věcí, udělila záštitu našemu projektu Social Innovation Relay. 

 Pro všechny zájemce o účast v projektu SIR připomínáme, že přihlašování bude ukončeno         19. 2. 2016. Registraci naleznete ZDE

 

O Social Innovation Relay

The Social Innovation Relay (SIR) je mezinárodní vzdělávací projekt, který motivuje žáky vymyslet inovativní podnikatelské řešení konkrétního společenského problému. Partnerem projektu je NN Group.

Žáci pracují v 4členných týmech a své nápady odesílají prostřednictvím internetové platformy, která byla pro tento projekt vytvořena. Týmy, jejichž nápady jsou vybrány mezi 20 nejlepších, poté svou ideu rozpracují do podoby podnikatelského záměru a spolupracují přitom s mentorem, jímž je dobrovolník z NN ČR a který jim poskytuje cennou zpětnou vazbu a zkušenosti z praxe. 10 nejlepších podnikatelských záměrů je potom vybráno do národního finále soutěže, které probíhá online. Podívejte se na  video k projektu.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.