Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Pro vysoké školy: uzavírka přihlášek do soutěže „Staň se JA Manažerem nanečisto!“ se blíží!

26. 3. 2017   

Zveme všechny studenty vysokých škol do již tradiční soutěže "JA Manažerem nanečisto", pořádané JA Czech a Nadací Tomáše Bati. Pospěšte si, protože registrace do soutěže končí v pátek 31. března 2017. 

 Manžerem nanečisto

Cílem soutěže je umožnit studentům, aby uplatnili odborné znalosti a schopnosti ve virtuálním, ale zároveň velmi reálném, obchodním prostředí. Soutěž je založena na interaktivní počítačové simulaci JA TITAN, díky které studenti poznávají, co v praxi obnáší každodenní manažerská rozhodnutí a jak velké dopady mohou mít na úspěch či neúspěch jednotlivých firem i celých trhů.

Samotná soutěž poté bude probíhat v měsících dubnu a květnu. I v letošním školním roce spolupracujeme s partnerskou organizací JA Slovensko. Celá akce má mezinárodní status a účastnit se mohou i vysokoškolští studenti ze Slovenska, tudíž celé soutěžní klání bude česko-slovenské. Hewlett Packard Enterprise a HP Inc. jsou partnery této soutěže a tři nejlepší týmy odmění za jejich manažerské úspěchy věcnými dary. Dvoučlenné týmy se utkají ve dvou základních kolech a 8 nejlepších týmů se 24. května 2017 zúčastní finále v Praze. Soutěž též podporuje mezinárodní studentská organizace AIESEC

Podrobné informace o soutěži JA Manažerem nanečisto ZDE.

Více informací o harmonogramu ZDE

Leták ke stažení ZDE.

#manazeremnanecisto #JAmanazercz

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.