Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Pro vysoké školy: Dnes končí registrace do soutěže „Staň se JA Manažerem nanečisto!“

31. 3. 2017   

31. března 2017 - Pospěšte si, protože dnes 31. března 2017 končí registrace do soutěže "JA Manažerem nanečisto". Zveme všechny studenty vysokých škol, aby využili poslední možnost se přihlásit do této soutěže, kterou tradičně pořádá JA Czech a Nadace Tomáše Bati.  

Cílem soutěže je umožnit studentům, aby uplatnili odborné znalosti a schopnosti ve virtuálním, ale zároveň velmi reálném, obchodním prostředí. Soutěž je založena na interaktivní počítačové simulaci JA TITAN, díky které studenti poznávají, co v praxi obnáší každodenní manažerská rozhodnutí a jak velké dopady mohou mít na úspěch či neúspěch jednotlivých firem i celých trhů.

Manžerem nanečisto

Samotná soutěž poté bude probíhat v měsících dubnu a květnu. I v letošním školním roce spolupracujeme s partnerskou organizací JA Slovensko. Celá akce má mezinárodní status a účastnit se mohou i vysokoškolští studenti ze Slovenska, tudíž celé soutěžní klání bude česko-slovenské. Hewlett Packard Enterprise a HP Inc. jsou partnery této soutěže a tři nejlepší týmy odmění za jejich manažerské úspěchy věcnými dary. Dvoučlenné týmy se utkají ve dvou základních kolech a 8 nejlepších týmů se 24. května 2017 zúčastní finále v Praze. Soutěž též podporuje mezinárodní studentská organizace AIESEC

Podrobné informace o soutěži JA Manažerem nanečisto ZDE.

Více informací o harmonogramu ZDE

Leták ke stažení ZDE.

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.