Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Pro studenty vysokých škol: Staň se JA Manažerem nanečisto!

21. 3. 2016   
Pro studenty vysokých škol: Staň se JA Manažerem nanečisto!

Zveme všechny studenty vysokých škol do již tradiční soutěže JA Manažerem nanečisto, pořádané Nadací Tomáše Bati a organizacemi JA Czech a JA Slovensko.

Cílem soutěže je umožnit studentům uplatnit odborné znalosti a schopnosti ve virtuálním, ale zároveň velmi reálném, obchodním prostředí. Soutěž je založena na interaktivní počítačové simulaci JA TITAN http://titan3.ja.org/, díky které studenti poznávají, co v praxi obnáší každodenní manažerská rozhodnutí a jak velké dopady mohou mít na úspěch či neúspěch jednotlivých firem   i celých trhů.

Soutěž bude probíhat na internetu od dubna do května 2016. Hewlett Packard Enterprise a HP Inc. jsou partnery této soutěže a tři nejlepší týmy odmění za jejich manažerské úspěchy věcnými dary. Dvoučlenné týmy se utkají ve dvou základních kolech a 8 nejlepších týmů se 26. května 2016 zúčastní finále v Praze. Soutěž též podporuje mezinárodní studentská organizace AIESEC. 

Podrobné informace o soutěži JA Manažerem nanečisto nalezenete ZDE.

Přihlašování do soutěže je možné do 8.4. 2016. Samotná soutěž poté bude probíhat v měsících dubnu a květnu. Více info o harmonogramu ZDE.

Leták ke stažení ZDE.

Stránky soutěže: www.jamanazer.cz

Těšíme se na Vás!

Líbí se Vám aktivity JA Czech? Dejte Like našemu facebookovému profilu.

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.