Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

PRO JA FIRMY: Staňte se JA Firmou týdne!

8. 12. 2015   
PRO JA FIRMY: Staňte se JA Firmou týdne!

Milí vyučující a studenti zapojení do programu JA Firma,

rádi bychom, aby se o JA Firmách vědělo více ještě před veletrhem JA Firem a proto Vám nabízíme prezentaci Vaší JA Firmy na našem webu a sociálních sítích.

Tuto propagaci můžete dále využít ve Váš prospěch - požádejte spolužáky, učitele, rodiče a další Vaše fanoušky, ať příspěvky o Vaší JA Firmě sdílejí a dávají jim Like. Pokud se chystáte na veletrh JA Firem, který se bude konat v dubnu v Praze, nezapomeňte na tuto aktivitu upozornit porotu - za marketing se také sbírají body.

Jak na to?

Pošlete nám video, fotografii nebo článek propagující Vaši JA Firmu. Každý týden zviditelníme jednu JA Firmu na našem Facebooku, Twitteru, Instagramu a webu. Pokud byste potřebovali poradit, využijte možnost konzultace ve skupině JA Firma na Facebooku. Náměty a také dotazy můžete od tohoto okamžiku zasílat na e-mail jelinkova@jaczech.cz. Obratem Vám sdělíme, ve kterém týdnu bude Vaše firma JA Firmou týdne. Leták si můžete stáhnout ZDE.

Příklady prezentace JA Firem z minulých ročníků:

VIDEO: CASIC,Hot&Ice Cup, PC Servis Hranice,  M.E.T.A.,  AUDO GROUP, GirlsCorp, GreenJoy, Simple Choice,BY You,F.F.F,FUTURE MOVEMENT,WISHES,Nous Vous,MarwIN

FOTOGRAFIE : GreenJoy, OA bagetky, Zakorija,

ZÁŽITKY A ZKUŠENOSTI Pocket Company, CASIC,   GirlsCorp, Nous Vous

Těšíme se na Vaše podklady, Vaše JA Czech

Stan Se Firmou Týdne

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.