Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Pozvánka na workshop pro JA Firmy zapojené v SFF!

27. 11. 2015   
Pozvánka na workshop pro JA Firmy zapojené v SFF!

Informace pro vyučující a studentské firmy zapojené do projektu Skills for the Future (SFF) - workshopy v Praze a v Brně.

Dovolujeme si Vás pozvat na workshopy "prezentačních dovedností". V Praze akce proběhne ve středu dne 13. 1. 2016.

Workshop _prezentace _Praha

Brně   se workshop koná  ve čtvrtek dne 14. 1. 2016.

Workshop _prezentace _Brno

Náplň obou akcí je shodná.Na workshopech budou představeny novinky k projektu Skills for the Future a workshopem bude studenty provázet pan Miloš Bárta ze společnosti Hyundai Motor Czech, s.r.o., který se studenty prakticky nacvičí prezentační dovednosti.

Pokud máte zájem o účast na workshopu, prosím, přihlaste se co nejdříve prostřednictvím e-mailu uvedeného v pozvánce. Důležitá informace - na workshop můžete přihlásit za každou JA Firmu 1 studenta + vyučujícího. JA Firma musí být zapojena do projektu Skills for the Future. V případě, že bude volná kapacita, nabídneme vám prostřednictvím e-mailu další volná místa. Uzávěrka přihlášek je 17. 12. 2015.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.